12, kedd 2019 november
  3 Válaszok
  8.3K látogatás
0
Szavazatok
Kibont
Van egy nagyon nagy MS Word dokumentumom (40 vagy 50 oldal), amely hasonló szövegrészekből áll
angol - helló
spanyol - hola
francia - bonjour
angol – viszlát
spanyol - adios
francia - au revoir

Szeretnék hozzáadni egy másik nyelvet, azaz minden francia sor után egy német sort szeretnék hozzáadni. Nem kell aggódnom a sor tartalma miatt – erre fordítóink vannak, de szeretném, ha a dokumentum így nézne ki 
angol - helló
spanyol - hola
francia - bonjour
Német - 
angol – viszlát
spanyol - adios
francia - au revoir
Német - 
Tehát azt szeretném, ha a logika azt mondaná, hogy minden alkalommal, amikor van egy sor, amely "francia"-val kezdődik, illesszen be egy "német"-et tartalmazó sort.
Ahogy mondtam, ezekből a csoportokból majdnem ezer van, így a kézzel való munka nem igazán lehetséges.
Kösz
3 éve
·
#2040
0
Szavazatok
Kibont
A cikk könnyen érthető, részletes és aprólékos! Sokat szüreteltem, miután megláttam ezt a bejegyzést! Érdekesnek találtam, cikked új perspektívát adott nekem! Sok más cikket is olvastam ugyanebben a témában, de a tiéd meggyőzött! bmi kalkulátor
3 éve
·
#2041
0
Szavazatok
Kibont
Kövesse az alábbi lépéseket vízszintes vonal beszúrásához a dokumentumba:
Vigye a kurzort abba a dokumentumba, ahová be szeretné szúrni a vízszintes vonalat.
Ugrás a Formátum | Határok és Árnyékolás.
A Szegélyek lapon kattintson a Vízszintes vonal gombra.
Görgessen végig a lehetőségek között, és válassza ki a kívánt sort.
Kattintson az OK gombra.
3 éve
·
#2042
0
Szavazatok
Kibont
Szép bejegyzést írtál, felteszem a könyvjelzők közé ezt az oldalt, köszönöm az infót. Valójában nagyra értékelem a saját pozícióját, és biztosan visszatérek ide. Kösz.
  • Oldal:
  • 1
Erre a bejegyzésre még nem válaszoltak.