By BGerou 21. március 2020-én, szombaton
Csatlakozik a következő témákhoz: Excel
Válaszok 0
Kedvencek 0
Nézetek 2.8K
Szavazatok 0
Helló Van egy 14 oszlopos táblázatom, F, G, J, K, L és M oszlopokkal képletekkel
bennük, amelyek értéket adnak vissza bennük. Mostantól csak az L és F oszlopot szeretném ábrázolni. Ezek visszatérési értékei az alábbiak szerint vannak feltüntetve. A cél az, hogy a vízszintes X tengelyen két szakasz jelenjen meg. Az egyik a rajtokhoz, a másik pedig a célhoz, majd ezen a két szakaszon belül jelöljön ki egy sávot az alább felsorolt ​​4 mindegyikéhez, a megfelelő szakaszban. Kipróbáltam ezt, de nem tudom elérni, amit az Idesire, és tudom, hogy meg lehet csinálni, ahogy a múltban láttam különböző készülékeken.
táblázatokat. Microsoft Office365-öt használok. Ahogy a képernyőképen is látható, a bal oldalon dátumokat látok, nem akarom… Az alján a kívánt állapotokat kapom meg, de úgy, ahogyan szükségem van rájuk. Lásd fent. Ennek ismeretében a diagramom 1. szakaszában a Starts 1 az Early, 1 az On Time és a 2 az On értéke látható.
Tart. A 2. szakaszban a befejezéseknél 3 a Befejezés szükségessége, az 1 pedig a korai szakasznál.
  
    [font=Times New Roman] [/ Font]
  • Indul[/*][font=Times New Roman] [/font][list][font=Times New Roman] [/ Font]
  • Várakozás, Be kell fejezni, Későn, Korán, Időben[/*][font=Times New Roman] [/ Font]
[font=Times New Roman] [/font][*]Befejezi[/*][font=Times New Roman] [/ Font]
    [font=Times New Roman] [/ Font]
  • Várakozás, el kell kezdeni, későn, korán, időben[/*][font=Times New Roman] [/ Font]
[font=Times New Roman][/font][/list]
A teljes hozzászólás megtekintése