23, vasárnap, január 2022
  6 Válaszok
  5.9K látogatás
0
Szavazatok
Kibont
Szia, néha működik, néha nem. Nem tudom, mitől működik. Kijelölök egy teljes oszlopot, hogy kijelöléssel megtaláljam. Szuperkeresésben, belül: kijelölés Típus: A szöveg tartalma: Érték Eredmény:. Mindent megtalál, amit akarok, de alul azt írja ki: „Kiválasztás: Sor (Kiválasztás), néha kijelöli az összes kapcsolódó sort, néha pedig nem. Nem tudom, hogyan csináljam állandóan, vagy miért nem működik.  

  select-not-working.png
0
Szavazatok
Kibont
Szia galaktikus25!

Köszönjük visszajelzését. Megnéztem a funkciót a gépemen, jól működött.

Hogy megbizonyosodjon arról, miután kiválasztotta Sor alul, nem emlékezett rákattintani a választ gomb?

Ha igen, és a Kutools nem választotta ki a sorokat, kérjük, küldje el nekünk az operációs rendszerével kapcsolatos információkat ( A Windows operációs rendszer melyik verzióját futtatom?  ), az Excel verzióját és a számítógépén használt nyelvet.

Előre is köszönöm. :)

Amanda
0
Szavazatok
Kibont
rájöttem a problémára. Csak kb. 5,000 rekord. Nem csinál 10,000 5,000 rekordot. XNUMX felett túl soknak tűnik ahhoz, hogy kezelje.
0
Szavazatok
Kibont
Mármint 5,000 rekordot egyszerre. Meg tudod csinálni az első 5,000-et, majd a további 5,000-et és a további 5,000-et külön időpontokban, és menni fog.
0
Szavazatok
Kibont
Köszönöm a tájékoztatást. Meg fogom kérdezni fejlesztőcsapatunktól, hogy meghosszabbítható-e a funkció korlátja.

Amanda
0
Szavazatok
Kibont
Szia galaktikus25!

A funkciófejlesztő szerint a limit meghosszabbítható, és dolgozik is ezen. Ez azonban eltart egy ideig, ezért kérjük, várjon türelmesen.

És köszönjük visszajelzését, amely termékeinket még jobbá teszi!

Amanda
0
Szavazatok
Kibont
Szia galaktikus25!

Kérjük, telepítse újra a Kutool for Excel 26.0-t, a fejlesztő már kiterjesztette ennek a funkciónak a korlátját: https://www.extendoffice.com/download/kutools-for-excel.html

Ha további kérdése van, forduljon hozzám bizalommal.

Amanda
  • Oldal:
  • 1
Erre a bejegyzésre még nem válaszoltak.