Csütörtök, 03 március 2022
  4 Válaszok
  6.6K látogatás
0
Szavazatok
Kibont
Ha a Kutools Plus > Munkafüzet vagy a Kutools Plus > Munkalap alatt a "Munkafüzetek és lapok elrejtése/megjelenése" elemre kattintok, a Munkafüzetek és lapok elrejtése/elrejtése ablak nem jelenik meg. Tudomásom szerint ezen a rendszeren nem történt frissítés. Ez csak a múlt héten kezdődött. Nem tapasztaltam, hogy más Kutools ablakok ne nyílnának megfelelően.

Gondolatok? Ötletek?

TIA
0
Szavazatok
Kibont
Szia kwhipp!

Szóval elnézést a bajért. Megnéztem a funkciót, felbukkant az ablaka. Tehát kérem, mondja meg, hogy a Kutools for Excel melyik verzióját használja? És kérem, küldje el nekem az operációs rendszerével kapcsolatos információkat (A Windows operációs rendszer melyik verzióját futtatom?), az Excel verzióját és a számítógépén használt nyelvet.

És ha lehetséges, csatolja a problémát tartalmazó fájlt (ne felejtse el törölni a személyes adatokat).

Előre is köszönöm.

Amanda
2 éve
·
#2490
0
Szavazatok
Kibont
Itt van az összes verzióm információ.
Kutools for Excel 26.00
Excel 365 2008-as verzió (13127.21064-es build)
Windows 10 20H2 verzió (build 19042.1466)

Ez egy friss, új Excel fájlban történik. Észrevettem, hogy amikor először elindítottam az Excelt, megnyitottam vagy létrehoztam egy új fájlt, és megnyitottam a Munkafüzetek és lapok elrejtése/elrejtése opciókat, a másodperc töredékére egy új ablak jelzése jelenik meg a tálcán, de ne legyen ablak. Alapvetően bezárult, mielőtt a képernyőre rajzolhatták volna. Semmi gondom nincs más Kutools ablakkal.

Csatolok egy üres táblázatot. Nem tudtam megnyitni az ablakot [melléklet]ezzel a fájllal[/attachment].
Mellékletek (1)
2 éve
·
#2491
0
Szavazatok
Kibont
Amanda, nem tudom, mi történik, de most minden jól működik. A Munkafüzetek és munkalapok elrejtése/elrejtése ablak a rendeltetésszerűen megjelenik. Akár a Gremlins-nek, akár az engedélyekkel piszkáló informatikai rendszergazdáinknak krétával tudom megkérni.

Köszönöm az idődet!
0
Szavazatok
Kibont
Szia kwhipp!

Köszönöm a frissítést.

Ha további kérdése van, ne habozzon feltenni.

Amanda
  • Oldal:
  • 1
Erre a bejegyzésre még nem válaszoltak.