By restorick2378 28. január 2018-én, vasárnap
Csatlakozik a következő témákhoz: Kutools az Excel számára
Válaszok 10
Kedvencek 0
Nézetek 7.1K
Szavazatok 0
Lezuhant a hajtás, és a munkáltatóm kicserélte az egész laptopot. Tartalmazza a frissítést az Office 2016-ra. Megpróbáltam a Kutools telepítését a 2013-as licenckulcsom segítségével, és hibaüzenetet kapok, amely szerint új példányt kell vásárolnom.

Kérem, adjon tanácsot – az volt a benyomásom, hogy egyszer vásárol, örökké használ.

Köszönöm,
Boglya
Helló,
Kérem, lépjen kapcsolatba velem a rendelési adataival a jaychivo@ címenextendoffice. Com.
·
6 éve
·
0 szereti
·
0 szavazat
·
0 Comments
·
Múlt héten e-mailben elküldtem az információkat. Kérlek adj tanácsot.

Köszönöm,
Boglya
·
6 éve
·
0 szereti
·
0 szavazat
·
0 Comments
·
Helló,
Megkaptad az emailemet?
Ha nem, kérjük, próbáljon kapcsolatba lépni velünk a sales@extendoffice.com vagy jaychivo@extendoffice. Com.
·
6 éve
·
0 szereti
·
0 szavazat
·
0 Comments
·
Megtettem, és azt válaszoltam, hogy a kulcs nem működik. Küldtem neked is egy képernyőképet. Kérlek adj tanácsot!
·
6 éve
·
0 szereti
·
0 szavazat
·
0 Comments
·
Jay - Tudnom kell, mit csináljak itt. Múlt héten frissítettem ezt a témát, és több mint egy hete küldtem egy képernyőképet e-mailben.

Kérlek adj tanácsot. Kösz!
·
6 éve
·
0 szereti
·
0 szavazat
·
0 Comments
·
Helló,
Megkaptad az emailemet?
Kösz.
·
6 éve
·
0 szereti
·
0 szavazat
·
0 Comments
·
Nem én nem. Az egyetlen e-mail, amit kaptam, az az automatikus értesítés erről a fórumról. Jay – ez több mint egy hónapja tart. Remélem, van megoldás számomra.
·
6 éve
·
0 szereti
·
0 szavazat
·
0 Comments
·
Helló,

A licencadatokkal kapcsolatos bármilyen probléma esetén azt javasoljuk, hogy e-mailben vegye fel velünk a kapcsolatot a rendelési adataival.
Ha nem kapta meg e-mailjeinket, kérjük, próbáljon felvenni velünk a kapcsolatot a jaychivo@ címenextendoffice.com vagy support@extendoffice. Com.
Kösz.
·
6 éve
·
0 szereti
·
0 szavazat
·
0 Comments
·
Qiu,

Nem tudom, mennyivel lehetek tisztább ebben. Két alkalommal válaszoltam Jay-nek e-mailben, és megadtam a rendelésem adatait. Ma is megteszem, küldök egy e-mailt a javchivo@ címre.extendoffice.com és egy e-mail a support@ címreextendoffice. Com.
·
6 éve
·
0 szereti
·
0 szavazat
·
0 Comments
·
Helló,
Sajnáljuk, úgy tűnik, nem kaptuk meg e-mailjeit.
Meg tudná mondani az e-mail címét vagy az e-mailek tárgyának címét?
·
6 éve
·
0 szereti
·
0 szavazat
·
0 Comments
·
A teljes hozzászólás megtekintése