28, vasárnap, január 2018
  10 Válaszok
  7.1K látogatás
0
Szavazatok
Kibont
Lezuhant a hajtás, és a munkáltatóm kicserélte az egész laptopot. Tartalmazza a frissítést az Office 2016-ra. Megpróbáltam a Kutools telepítését a 2013-as licenckulcsom segítségével, és hibaüzenetet kapok, amely szerint új példányt kell vásárolnom.

Kérem, adjon tanácsot – az volt a benyomásom, hogy egyszer vásárol, örökké használ.

Köszönöm,
Boglya
0
Szavazatok
Kibont
Helló,
Kérem vegye fel velem a kapcsolatot a rendelési adataival . :)
0
Szavazatok
Kibont
Múlt héten e-mailben elküldtem az információkat. Kérlek adj tanácsot.

Köszönöm,
Boglya
0
Szavazatok
Kibont
Helló,
Megkaptad az emailemet?
Ha nem, kérjük, próbáljon kapcsolatba lépni velünk a következő telefonszámon or .
0
Szavazatok
Kibont
Megtettem, és azt válaszoltam, hogy a kulcs nem működik. Küldtem neked is egy képernyőképet. Kérlek adj tanácsot!
0
Szavazatok
Kibont
Jay - Tudnom kell, mit csináljak itt. Múlt héten frissítettem ezt a témát, és több mint egy hete küldtem egy képernyőképet e-mailben.

Kérlek adj tanácsot. Kösz!
0
Szavazatok
Kibont
Helló,
Megkaptad az emailemet?
Kösz. :)
0
Szavazatok
Kibont
Nem én nem. Az egyetlen e-mail, amit kaptam, az az automatikus értesítés erről a fórumról. Jay – ez több mint egy hónapja tart. Remélem, van megoldás számomra.
0
Szavazatok
Kibont
Helló,

A licencadatokkal kapcsolatos bármilyen probléma esetén azt javasoljuk, hogy e-mailben vegye fel velünk a kapcsolatot a rendelési adataival.
Ha nem kapta meg e-mailjeinket, kérjük, próbáljon kapcsolatba lépni velünk a következő címen: or .
Kösz. :)
0
Szavazatok
Kibont
Qiu,

Nem tudom, mennyivel lehetek tisztább ebben. Két alkalommal válaszoltam Jay-nek e-mailben, és megadtam a rendelésem adatait. Ma is megteszem egy e-mail címmel és egy e-mail címre .
0
Szavazatok
Kibont
Helló,
Sajnáljuk, úgy tűnik, nem kaptuk meg e-mailjeit.
Meg tudná mondani az e-mail címét vagy az e-mailek tárgyának címét? :)
  • Oldal:
  • 1
Erre a bejegyzésre még nem válaszoltak.