Péntek, 23 február 2018
  12 Válaszok
  6.9K látogatás
0
Szavazatok
Kibont
Hi
Letöltöttem és 60 napos próbaverzióval a Kutools for Excel alkalmazást, különösen érdekel a Super Filter, amely ideálisnak tűnik egy adott projekthez.

Létrehoztam és elmentettem egy szűrőbeállítási forgatókönyvet, de amikor megpróbálom újrafelhasználni, „A szűrőbeállítások forgatókönyvének megnyitása előtt meg kell nyitnia egy munkafüzetet” üzenet jelenik meg. (lásd a képernyőképet). Ez úgy történik, hogy a megfelelő munkafüzet van nyitva, azaz a forgatókönyv megnyitásakor az „Alkalmazás erre” üzenetben felsorolt. Hogyan tudom ezt megkerülni?

Azt is észrevettem, hogy a súgóoldalakon található képernyőképek a minta szűrőforgatókönyvet a következőképpen mutatják: "Alkalmazás: Ismeretlen", hogyan kell ezt megtenni, feltehetően ez azt jelentené, hogy bármilyen szűrő alkalmazható bármely munkafüzetre?

Ha ezt folyamatosan működni tudom, akkor vásárolni fogok 2-4 licencet

Kösz
kimerül

MustOpenWorkBook.JPG ApplyToUnknown.JPG
0
Szavazatok
Kibont
Helló,
A forgatókönyv munkafüzet-információi eltűntek.
Újra be kell állítania a forgatókönyvet ehhez a munkafüzethez.
5 éve
·
#1475
0
Szavazatok
Kibont
Nekem ugyanaz a problémám, mint Péterrel. Jay: Ön azt írja alább, hogy valami „eltűnt”, és hogy „Újra kell konfigurálnia a forgatókönyvet ehhez a munkafüzethez”. A problémám azonban közvetlenül az imént létrehozott és mentett forgatókönyv után jelentkezik. Ezért a megjegyzése azt jelenti, hogy a Super Filter nem tudja megbízhatóan tárolni a forgatókönyveket?
0
Szavazatok
Kibont
Helló,
Ez a munkafüzet, amelyet a helyi gépen tároltak?
Kösz.
5 éve
·
#1477
0
Szavazatok
Kibont
Igen. Az Excel 2010-et különálló PC-n futtatom, Win 7 operációs rendszerrel, és az összes munkafüzet helyileg a C: meghajtón van tárolva. Nem tudom megmondani, hogy a probléma az összes munkafüzetemnél előfordul-e, de az biztosan előfordul, hogy a maroknyi kipróbáltam.
0
Szavazatok
Kibont
Helló,
Kérem, küldje el nekünk azt a munkafüzetet, amely megismétli ezt a problémát? Adatait bizalmasan kezeljük. :)
Kapcsolatba léphet velünk a .
5 éve
·
#1479
0
Szavazatok
Kibont
Ez nem munkafüzet-specifikus probléma. Ez egy hiba, szerintem. Ez történik:

Nyissa meg az Excel > Új munkalapot > Kattintson a 2. ikonra balról a Super Filterben.

Megjelenik a forgatókönyvek listája. Kattintson egy forgatókönyvre. "A szűrőbeállítások forgatókönyvének megnyitása előtt először meg kell nyitnia egy munkafüzetet"

Az Obvious Book1 nyitva van, így ez az üzenet nem megfelelő.
5 éve
·
#1480
0
Szavazatok
Kibont
Jay, kérlek frissítenél erről? A szoftver számomra használhatatlan, amíg ezt a hibát ki nem javítják.
0
Szavazatok
Kibont
Helló,
Sajnáljuk, ezt a problémát nem tudjuk megismételni.
Kérjük, először próbálja meg letiltani az összes többi bővítményt az Excel bővítménykezelőjében, majd próbálkozzon újra a művelettel.
Előre is köszönöm.
4 éve
·
#1482
0
Szavazatok
Kibont
Ugyanaz a probléma, letiltott minden bővítményt, és továbbra is megjelenik az üzenet. Kérlek segíts!
2 éve
·
#1483
0
Szavazatok
Kibont
Ugyanaz a probléma. Nem tudok újrafelhasználható szűrőforgatókönyvet menteni. Minden forgatókönyvet a semmiből kell létrehoznom, valahányszor ugyanazt a munkafüzetet használom. El tudom menteni a forgatókönyveket, de nem tudom használni őket. Minden alkalommal, amikor megjelenik a hibaüzenet: "A szűrőbeállítások forgatókönyvének megnyitása előtt először meg kell nyitnia egy munkafüzetet." Ez folyamatos probléma volt a Kutools és az Office 365 számos frissítése során. Nagyon bosszantó. Minden alkalommal újra kell létrehoznom az összetett szűrést, amikor megnyitom, és minden nap ugyanazt a táblázatot használom. Megpróbáltam mindent, amit csak tudtam, hogy megkerüljem ezt a problémát, de folyamatosan előfordul. Táblázatok újbóli létrehozása, minden mentett forgatókönyv törlése stb. Néha ez egy új táblázattal is működik. Néhány mentés után azonban előfordul a probléma, és az elmentett forgatókönyvek használhatatlanok, és a semmiből kell létrehozni. A Super Filter nem ismeri fel, hogy nyitott munkafüzet van, miközben egy nyitott munkafüzetben dolgozik. 

Köszönöm az ezzel kapcsolatos segítséget. 
1 éve
·
#3105
0
Szavazatok
Kibont
Ugyanez a problémám, segítsetek?
0
Szavazatok
Kibont
Üdv mindenkinek, akinek hasonló problémája van,

Kérjük, küldje el nekünk az operációs rendszerével kapcsolatos információkat (A Windows operációs rendszer melyik verzióját futtatom?), Kutools verzió, Excel verzió és a számítógépen használt nyelv.

Ezenkívül exportálja a mentett szűrőbeállítási forgatókönyvet az alábbiak szerint, és tömörítse a forgatókönyvet, és küldje el nekünk a zip fájlt.
export-senario.png

Előre is köszi.

Amanda
Mellékletek (1)
  • Oldal:
  • 1
Erre a bejegyzésre még nem válaszoltak.