Kedd, február 27 2018
  6 Válaszok
  5.6K látogatás
0
Szavazatok
Kibont
Szia! A próbaverziót használva, hogy megtudjam, megfelel-e az igényeimnek, néhány problémára összpontosítottam:

1. Van valami rövidebb mód arra, hogy fájl elérési utakat és fájlneveket (mellékletként) szúrjak be, kivéve a copy-passt metódussal? A hiperhivatkozás opció nem működik. A mellékletek nem jelennek meg a címzett képernyőjén.
2. Miután a tömeges e-maileket elküldtem az outlookon vagy a feladó kimenő szerverén, azok nem jelennek meg a feladó fiókjának elküldött e-mailjei között, így nem tudom megerősíteni a nevemben, hogy elküldték őket.

Előzőleg
tlimon
0
Szavazatok
Kibont
Helló,
Ez a kérdés a Kutools for Outlook programra vonatkozik?
Kérjük, próbálja meg pontosabban megfogalmazni kérdését.
Részletesebb információra van szükségünk.
Köszönöm a választ. Nem, ez az excelről :kutools>enterprise>levelezőlista létrehozásáról szól, és az 1.attachments mezőkkel kapcsolatos aggályokról: létezik egyszerűbb és gyorsabb módja a mellékletek beszúrásának, kivéve egyenként másolás-beillesztés módszert?
2. kimenő szerveren vagy outlookon keresztül küldött e-mailek: elküldésük után sehol nem találom az elküldött e-maileket a feladó fiókjában.
0
Szavazatok
Kibont
Helló,
Kérjük, próbáljon meg e-maileket küldeni magának.
Megkaptad az e-maileket?
A jövőben igyekszünk bővíteni a csatolmánymezőket. :)
Kérjük, hogy az e-mailek küldéséhez használja az e-mail fiókja beállításait.
Kösz.
Igen, küldtem magamnak teszt e-maileket, és megkaptam. De amikor tömegesen küldök személyre szabott e-maileket a kutoolokon keresztül, sehol nem találom őket az e-mail fiókom "elküldött mappájában" sem a LiveMailben, sem az Outlookban vagy a Thunderbirdben stb. Az e-mail fiókom beállításai ismertek ; ezek a gmail beállításai.
0
Szavazatok
Kibont
Helló,
Kérjük, jelentkezzen be gmail fiókjába a gmail.com oldalon, és látni fogja az elküldött mappában. :)
Ugyanez a problémám. Megpróbálok létrehozni egy e-mail listát, amely csatolni fogja azt a fájlt, amely megfelel annak a személynek, akinek adatait gyűjtöttem. A "Fájllista importálása"-t használtam a fájl elérési útjainak megragadásához. Azonban nem fog elküldeni, ha a melléklet csatlakoztatva van, és nem tudom, miért.

Iránymutatást?
  • Oldal:
  • 1
Erre a bejegyzésre még nem válaszoltak.