28 hétfő, 2022 március
  5 Válaszok
  15K látogatás
0
Szavazatok
Kibont
Ez a funkció lehetővé teszi a felhasználók számára, hogy a KUTOOLS beépített funkcióit VBA kóddal hívják meg a következők szerint:

1. Adjon hozzá egy hivatkozást a KutoolsforExcelre a projektben (a következő ábrán látható módon)

nyomja meg Alt + F11 parancsikonokat a VB-szerkesztő Excelben való megnyitásához, majd kattintson a gombra Eszközök > Referenciák… hozzáadni KutoolsforExcele referenciaként a VBA projektben.

VBA-01.png
VBA-02.png

2. Használja a CallKutoolsAction metódus egy VBA-kódban a KUTOOLS egy adott függvényének meghívására, amely az Actions enumeration típusú paramétert tartalmazza, amely meghatározza, hogy melyik függvényt kell konkrétan meghívni, például a következő kódot:

Sub CallKutoolsActionDemo()
'Call the Compare Cells function
Call Callkutoolsaction(CompareCells)
'Invoke the About function
Call Callkutoolsaction(About)
End Sub
Mellékletek (2)
0
Szavazatok
Kibont
Mi az a Kroger vendégelégedettségi felmérés?

Kroger ügyfélfelmérés

A krogerstoresfeedback.com felmérés egy online felmérés, amelyet a Kroger szupermarket áruház végez, hogy visszajelzéseket kapjanak vásárlóiktól, illetve visszajelzéseket a termékeikkel és szolgáltatásaikkal kapcsolatban. A Kroger-felmérés előnyeit kihasználva a vásárlók kapcsolatba léphetnek velük ezen az értékelésen keresztül, és valódi véleményeket írhatnak a Kroger üzletben való vásárlásaikról és tapasztalatairól.
0
Szavazatok
Kibont
Nagyon szeretem a blogodat, rendkívül érdekes és informatív.
1 éve
·
#2793
0
Szavazatok
Kibont
Szia,
Ugyanígy próbálom hozzáadni a Kutools for Word alkalmazást, de az eszközökben - referenciákban hiányzik a "KutoolsforWord", tudna segíteni? (Természetesen telepítettem :) )
0
Szavazatok
Kibont
Szia,
Ugyanígy próbálom hozzáadni a Kutools for Word alkalmazást, de az eszközökben - referenciákban hiányzik a "KutoolsforWord", tudna segíteni? (Természetesen telepítettem :) )


Sajnos nincs meg a Kutools for Wordben.:)
0
Szavazatok
Kibont
igen, a kutoolok szó szerint nem elérhetők
  • Oldal:
  • 1
Erre a bejegyzésre még nem válaszoltak.