Péntek, 13 május 2022
  1 Válaszok
  7.8K látogatás
0
Szavazatok
Kibont
Az Excel összeomlik, amikor megpróbálok navigálni a Munkafüzet és lappanelen. a következő hibát adja: „Excel hozzáférés megsértése a 000000000245776E címen a „PaneforKutools64.dll” modulban. A 0000000000007328 cím beolvasása. Eltávolítottam a Kutoolst, megvásároltam a legújabb verziót és telepítettem. Még mindig ugyanaz az összeomlás. Megbizonyosodtam arról, hogy a telepítés 32 bitesként történt, és a rendszerem és az Office 365 egyaránt 64 bites. Kérem, segítsen, ez a hiba megzavarta a termelékenységemet, és a stressz fokozódik a Kutools által biztosított egyszerű használat nélkül.

A Windows 8.1 64-bites futtatása
RAM: 8.00 GB
Office 365

Köszönjük, hogy ilyen nagyszerű terméket biztosított, már több mint egy évtizede használom a Kutools-t.
0
Szavazatok
Kibont
Szia,

A hiba csak akkor fordul elő, ha egy munkalap rendkívül bonyolult rendkívüli körülmények között. Tehát ellenőrizné, hogy a hiba csak a fent említett munkalapon vagy bármely más munkalapon fordul elő?

Ha csak egy adott munkalapon fordul elő, kérjük, törölje személyes adatait, és lehetőség szerint csatolja ide a fájlt. Vagy elküldheti a fájlt e-mailre: . Annak érdekében, hogy csak a támogatási csapat láthassa a fájlt, mi pedig biztonságban tartjuk az Ön adatait a fájlban.

Kérjük, győződjön meg arról, hogy telepítette a legújabb verziónkat (Kattintson Segítség > Rólunk hogy megnézze, 26.00-s-e a verzió).

Amanda
  • Oldal:
  • 1
Erre a bejegyzésre még nem válaszoltak.