By UI-Kutools 16. május 2022-én, hétfőn
Csatlakozik a következő témákhoz: Kutools az Excel számára
Válaszok 9
Kedvencek 0
Nézetek 7.6K
Szavazatok 0
Jó napot,
Ha van 1 munkafüzetem 30 munkalappal, hogyan másolhatom át mind a 30 munkalap adatát egy főlapra?
Szia,

Használhatnád a Kombinálja a munkalapokat a Kutools for Excel funkciója. Kérjük, kövesse az alábbi lépéseket:

1. Alatt Kutools Plus lapon keresse meg a csoportot Munkafüzetek és lapok. Kattints Kombájn.
kombinál.png


2. Válassza ki az első lehetőséget, majd kattintson a gombra Következő.
opció.png


3. Ezután kövesse a párbeszédpanel lépéseit.

További részletek a funkcióról az oldalon: https://www.extendoffice.com/product/kutools-for-excel/excel-combine-worksheets-into-one.html

Ha további kérdése van, forduljon hozzám bizalommal.

Amanda
·
1 éve
·
0 szereti
·
0 szavazat
·
0 Comments
·
Köszönöm Amanda. Még egy kérdés :-) Hogyan találhatok ismétlődéseket ugyanabban a sorban több oszlopban?
·
1 éve
·
0 szereti
·
0 szavazat
·
0 Comments
·
A fül alatt Kutools, keresse meg a csoportot Szerkesztéskettyenés választ > Válassza az Ismétlődő és egyedi cellák lehetőséget.
duplicate.png


A felugró párbeszédpanelen:
1. Kattintson a tartományválasztó gombra (amely piros nyíllal van célozva) az Ön által említett sor kiválasztásához.
2. Alatt Alapján válasszon Egyetlen cella.
3. Alatt Szabály és a Az eredmények feldolgozása szakaszokban válassza ki a szükséges opciókat.
4. kettyenés OK. A másolatok ezután kiválasztásra kerülnek, és az Ön által beállított módon jelennek meg.
beállítás.png
·
1 éve
·
0 szereti
·
1 szavazat
·
0 Comments
·
Hadd pontosítsam Amandát:

Példa:
A oszlop B oszlop C oszlop D oszlop
1. sor Siphelele Trueman Trueman Nxasana

Olyan képletet keresek, amely megmutatja, hogy az 1. sor B és C oszlopában ismétlődés található
·
1 éve
·
0 szereti
·
0 szavazat
·
0 Comments
·

Példa:
A oszlop B oszlop C oszlop D oszlop
1. sor Siphelele Trueman Trueman Nxasana

Olyan képletet keresek, amely megmutatja, hogy az 1. sor B és C oszlopában ismétlődés található

A fenti esetben a képlet a következő lenne =HA(COUNTIF($A$1:$D$1,A1)>1"DUPLICATE","")
További információkért olvassa el a cikket: https://www.extendoffice.com/documents/excel/4000-excel-find-duplicates-without-removing.html#a2

Amanda
·
1 éve
·
0 szereti
·
0 szavazat
·
0 Comments
·
Hi Friends,
Kérlek segíts megoldani a kihívásomat:(
Problémám van egy nagy táblázattal, amikor az alábbiak szerint összefoglalót szeretnék készíteni erről:
1- A táblámban egyes cellák egyesültek, ezért nem tudok pivot táblát létrehozni.
2- minden sorban 7-11 sorból álló szám, de a sorszám cellák az A oszlopban össze vannak vonva, ez azt jelenti, hogy minden sorhoz több sorszám van a jobb oldalon.
3- Amire szükségem van az új táblázatban, az az, hogy a fő táblából lekérjem az adatokat minimális értékekkel a „J” ároszlopban, és ha egynél több cikk van azonos árú egyes szállítók között, akkor ezeket is hozzá kell adnom az új táblához. táblázat, de ugyanazzal a sorszámmal, csak indexelve minden sor végén a következő számok: 101-->101a
Ezzel a kéréssel töltöttem fel az excel adatlapomat.
Örülök, ha valaki segít VBA kóddal.
Köszönet és üdvözlettel.
·
1 éve
·
0 szereti
·
0 szavazat
·
0 Comments
·
Sajnos a varratok nem tudnak fájlt feltölteni!
Nem tudom, miért!
Kérem, segítsen nekem, hogyan csatolhatom az Excel fájlomat.
·
1 éve
·
0 szereti
·
0 szavazat
·
0 Comments
·
Hi ismét
Kedves barátaim, egyszerűen feltölthetném a fájlomat a Google Drive-ra, és megkaphatnám a linket a kérésemhez.

Munkalap[/url]https://docs.google.com/spreadsheets/d/1hoANMsiIs6cnGCQG6LFINv41P1r9YkHI/edit?usp=sharing&ouid=101876086797041785217&rtpof=true&sd=true
·
1 éve
·
0 szereti
·
0 szavazat
·
0 Comments
·
Szia,
Nos, visszavonom a kérésemet, és kérem, ne szánjon időt erre a kérésre.
Köszönöm a figyelmet.
·
1 éve
·
0 szereti
·
0 szavazat
·
0 Comments
·
A teljes hozzászólás megtekintése