By UI-Kutools 30. május 2022-én, hétfőn
Csatlakozik a következő témákhoz: Kutools az Excel számára
Válaszok 3
Kedvencek 0
Nézetek 8.1K
Szavazatok 0
Szia support,

A Kutools rendelkezik-e olyan eszközzel, amellyel több munkalapot kombinálhat egy munkalapba (nem több munkafüzetet). Ismerem a súgóhivatkozásokat több munkafüzet kombinálásához, de nem ezt keresem.

Van egy munkafüzetem 42 munkalappal. Egy munkalapba szeretném egyesíteni a 42 munkalap összes dátumát.
·
1 éve
·
0 szereti
·
0 szavazat
·
0 Comments
·
Hi Amanda,

Ugyanabban a munkafüzetben készítettem egy tesztet 2 lappal.
Sheet 4
Név Év Pontszám
Manus 1970 51
David 1964 64

Sheet 5
Név Év Pontszám
Judy 1970 52
Stuart 1964 42

Ezt nem tudom működésre bírni. A kombinált munkalap folyamatosan ezt adja nekem. Megjegyzés:A következő munkalapok nincsenek feldolgozva, mert az összevonandó tartomány üres: Sheet4; 5. lap
·
1 éve
·
0 szereti
·
0 szavazat
·
0 Comments
·
Szia,

Kipróbáltam a megadott adatokat, a funkció rendben működött. Az alábbi lépések szerint ezt csináltam:

1. Alatt Kutools Plus lapon keresse meg a csoportot Munkafüzetek és lapok. Kattints Kombájn.
2. Válassza ki a első lehetőség, majd kattintson a gombra Következő.
3. Válassza ki az egyesíteni kívánt munkalapokat, majd kattintson a gombra Következő.
4. A 3/3 lépésben válassza ki a lehetőséget Kombinálja soronként a kombinált módhoz; Készlet 1 fejlécesorok számaként és 0 az összes sor számához (az összes sor azt a sort jelenti, amely az értékeket összegzi). És válassza ki a többi szakaszhoz szükséges opciókat. Lásd a képernyőképet:
lapokat egyesíteni.png

5. kettyenés befejez, és mentse el az újonnan egyesített lapot bárhová, ahol tetszik.
6. Egy felugró párbeszédpanel megkérdezi, hogy szeretné-e menteni a forgatókönyvet, kattintson a gombra Igen or Nem.
7. Most létrejön egy új munkalap, amely megmutatja a kombinált munkalap elérési útját. A lap megtekintéséhez kattintson rá.
lapok összevonása eredmény.png


Amanda
·
1 éve
·
0 szereti
·
0 szavazat
·
0 Comments
·
A teljes hozzászólás megtekintése