By erevenga 28. július 2022-én, csütörtökön
Csatlakozik a következő témákhoz: Kutools az Excel számára
Válaszok 10
Kedvencek 0
Nézetek 6.1K
Szavazatok 0
Felállítottam egy háromszintű függő listát egy táblázatban. Minden jól működik az utolsó kiválasztott sorig (263). A probléma új sor indításakor merül fel. A legördülő lista csak az első szinten jelenik meg. A második és a harmadik nem rendelkezik a legördülő gombbal.
Megpróbáltam megoldani ezt a problémát úgy, hogy a kijelölést a teljes három oszlopra kiterjesztettem, de ez soha nem hagyja abba a feldolgozást, és blokkolja az Excelt.

Valami javaslat?
Szia,

Ellenőriztük az elküldött fájlt, és azt vettük észre, hogy nem bővítette ki a dinamikus legördülő lista tartományát. Ez azt jelenti, hogy a szolgáltatás által alkalmazott tartomány $H$2:$J$263. A tartomány bővítéséhez tegye a következőket:

1. A Kutools lapon kattintson a gombra Navigáció. Ezután kattintson a pirossal bekarikázott ikonra az alábbi módon a rejtett munkalapok elrejtéséhez.
show-hidden.png


2. Törölje Lista és a List1 az alábbiak szerint.
delete-hidden.png


3. Menj vissza RECIBIDAS lap. Kattintson a tartományban lévő bármely cellára $H$2:$J$263, Majd kattintson a Bontsa ki a Dinamikus legördülő lista tartományát.
expand-range.png


4. Megjelenik egy Kimeneti tartomány párbeszédpanel, most válassza ki azt az új tartományt, ahol a legördülő listát szeretné megjeleníteni. Az új tartomány a mezőben lesz kitöltve. Alternatív megoldásként beírhatja a tartományt közvetlenül a beviteli mezőbe, például $H$2:$J$300.
expand-range-box.png


5. kettyenés OK.

A legördülő lista mostantól az új, kibővített tartományban kerül alkalmazásra. Ha bármilyen más probléma van, kérem, ne habozzon kérdezni.

Amanda
·
1 éve
·
0 szereti
·
0 szavazat
·
0 Comments
·
Szia,

Csatolnád az általad említett excel fájlt?
(Ha problémái vannak a fájl csatolásával, kérjük, olvassa el ezt a bejegyzést: https://www.extendoffice.com/forum/9-others/2915-instruction-to-upload-an-attachement-in-a-post.html)

BTW, melyik funkciót használta a Kutools for Excel programból?

Előre is köszönöm.

Amanda
·
1 éve
·
0 szereti
·
0 szavazat
·
0 Comments
·
Jó reggelt,

Az üzenet időtúllépése a fájl elküldésekor. Kérjük, használja ezt a WeTransfer linket a letöltéshez: https://we.tl/t-94c1A9L6MK

A Dinamikus legördülő lista funkciót használtam.

Üdvözlettel
·
1 éve
·
0 szereti
·
0 szavazat
·
0 Comments
·
Dinamikus legördülő listát használtam

Nem sikerült feltölteni a fájlt. Folyamatosan "küld" és az ellenőrzés lejár. Van más mód a küldésre?
·
1 éve
·
0 szereti
·
0 szavazat
·
0 Comments
·
Dinamikus legördülő listát használtam

Nem sikerült feltölteni a fájlt. Folyamatosan "küld" és az ellenőrzés lejár. Van más mód a küldésre?


Helló,

Elküldheti nekünk a support@ email címenextendoffice. Com.

Kérjük, próbáljon pontosabban fogalmazni a problémával kapcsolatban.
·
1 éve
·
0 szereti
·
0 szavazat
·
0 Comments
·
Helló,

Elküldheti nekünk a support@ email címenextendoffice. Com.

Kérjük, próbáljon pontosabban fogalmazni a problémával kapcsolatban.
·
1 éve
·
0 szereti
·
0 szavazat
·
0 Comments
·
Helló,

Elküldheti nekünk a support@ email címenextendoffice. Com.

Kérjük, próbáljon pontosabban fogalmazni a problémával kapcsolatban.
·
1 éve
·
0 szereti
·
0 szavazat
·
0 Comments
·
Dinamikus legördülő listát használtam

Nem sikerült feltölteni a fájlt. Folyamatosan "küld" és az ellenőrzés lejár. Van más mód a küldésre?


Helló,

Nem probléma a fájl feltöltése a bejegyzésben.

Mint látható, feltöltöttük ide.

Ha továbbra is fennáll a probléma, próbáljon meg néhány képernyőképet készíteni a probléma bemutatására.

A képernyőképeket a support@ címen küldheti el nekünkextendoffice. Com.

Előre is köszönöm.
·
1 éve
·
0 szereti
·
0 szavazat
·
0 Comments
·
Dinamikus legördülő listát használtam

Nem sikerült feltölteni a fájlt. Folyamatosan "küld" és az ellenőrzés lejár. Van más mód a küldésre?
·
1 éve
·
0 szereti
·
0 szavazat
·
0 Comments
·
Köszönöm szépen a megoldást!!!!
·
1 éve
·
0 szereti
·
0 szavazat
·
0 Comments
·
A teljes hozzászólás megtekintése