Hétfő, 08 augusztus 2022
  12 Válaszok
  7K látogatás
0
Szavazatok
Kibont
Excel 2016 használata.

A kereshető DD lista jól működik, amíg meg nem védem a lapot, ha megvédem a lapot, akkor nem.

Köszönöm,
VinceF
0
Szavazatok
Kibont
Szia,

A Kutools for Excel jelenlegi verziója esetén a kereshető legördülő lista funkció nem lesz elérhető a lap védelme után.

De a jó hír az, hogy a következő verzióban elérhetővé tesszük a Kereshető DD-listát, mindaddig, amíg a funkciót alkalmazó cellák fel vannak oldva. :D

Ha további kérdése van, ne habozzon feltenni.

Amanda
1 éve
·
#3008
0
Szavazatok
Kibont
Amanda, köszönöm válaszát!

Nem vagyok benne biztos, hogy ez miért lenne probléma... nekem úgy tűnik, hogy meg kell tudni védeni a lapot, és továbbra is működnie kell a kereshető DD-lista.
Mindazonáltal mind a DD-listát tartalmazó cellák, mind azok a cellák, amelyekre a lista is hivatkozik, nem védett/feloldott. Szóval, ahogy írtad: "...a Kereshető DD lista addig érhető el, amíg a funkciót alkalmazó cellák fel vannak zárva", rosszul értelmezem, vagy kihagytam valamit?

Köszönöm,
VinceF
Excel 2016
1 éve
·
#3013
0
Szavazatok
Kibont
Két napja keresem a választ a bejegyzésemre...Csak azt látom, hogy a támogatás kiveszi a napot?
0
Szavazatok
Kibont
Sajnos most nem támogatja a védett munkalapot. A következő verzióban támogatni fogjuk. :D
0
Szavazatok
Kibont
Amanda, köszönöm válaszát!

Nem vagyok benne biztos, hogy ez miért lenne probléma... nekem úgy tűnik, hogy meg kell tudni védeni a lapot, és továbbra is működnie kell a kereshető DD-lista.
Mindazonáltal mind a DD-listát tartalmazó cellák, mind azok a cellák, amelyekre a lista is hivatkozik, nem védett/feloldott. Szóval, ahogy írtad: "...a Kereshető DD lista addig érhető el, amíg a funkciót alkalmazó cellák fel vannak zárva", rosszul értelmezem, vagy kihagytam valamit?

Köszönöm,
VinceF
Excel 2016

Elnézést, elírás történt. Azt mondtam, hogy a jó hír az, hogy a következő verzióban elérhetővé tesszük a Kereshető DD-listát, amíg fel nem zárolják azokat a cellákat, ahol a funkciót alkalmazza.

Elnézést a késésért.

Amanda
1 éve
·
#3026
0
Szavazatok
Kibont
Még egyszer köszönöm a választ és a felvilágosítást. Van hozzávetőleges információd arról, hogy mikor jelenik meg a frissített verzió?
0
Szavazatok
Kibont
Még egyszer köszönöm a választ és a felvilágosítást. Van hozzávetőleges információd arról, hogy mikor jelenik meg a frissített verzió?
Az új verziónak két-három hónapon belül kell megjelennie. Vegye figyelembe, hogy ez egy becsült idő :)

Amanda
0
Szavazatok
Kibont
Szia VinceF!

Létrehoztunk egy béta verziót, amely tartalmazza a frissített Kereshető legördülő lista funkciót: https://download.extendoffice.com/downloads/Kutools-for-Excel/beta/26.10/KutoolsforExcelSetup.Inno.exe

Kérjük, töltse le és próbálja ki. Ha bármilyen probléma van, kérem, ne habozzon kérdezni. :)

Amanda
1 éve
·
#3392
0
Szavazatok
Kibont
Hi Amanda,

Azt hiszem, letöltöttem a Kutools szoftver legújabb verzióját, de továbbra is azt a problémát tapasztalom, hogy a kereshető legördülő menü nem működik védett lapokon. A funkció még nincs kiadva? Vagy én csinálok valamit rosszul?

Kérlek tudasd velem!

Üdvözlettel,
FrisoE
0
Szavazatok
Kibont
Szia,

Az új verzió (Kutools for Excel 27.0) a funkcióval hamarosan megjelenik. Kérjük, iratkozzon fel weboldalunkra, hogy ne maradjon le a kiadási megjegyzésről.

Vegye figyelembe, hogy miután letöltötte és telepítette a Kutools for Excel 27.0 programot, mielőtt a védett lapokon kereshető legördülő menüt használna, tegye a következőket: 1. válassza ki azt a tartományt, ahol a kereshető legördülő menüt alkalmazta; 2. kattintson a Kutools Plus > Tervezési nézet > Cellák feloldása elemre; 3. védi a munkalapot.

Amanda
1 éve
·
#3399
0
Szavazatok
Kibont
Hi Amanda,

Köszönöm a válaszát!

Van jelzése, hogy mikor várható a Kutools for Excel 27.0 kiadása?

FrisoE
0
Szavazatok
Kibont
Szia FrisoE és VinceF!

Megjelent a Kutools for Excel 27.0 :D , itt a letöltési link: https://www.extendoffice.com/download/kutools-for-excel.html

Amanda
  • Oldal:
  • 1
Erre a bejegyzésre még nem válaszoltak.