Névtelen felhasználó
  Péntek, 23 szeptember 2022
  3 Válaszok
  4.4K látogatás
0
Szavazatok
Kibont
Helló,
Követtem az oktatóprogramodat, ami jól működött. De szeretnék több elemet kombinálni ugyanabban a cellában, de egy másik lapon. Lehetséges ? nem tudok. Tudnál segíteni ? Köszönöm neked.
Elfogadott válasz
0
Szavazatok
Kibont
Szia,

Tegyük fel, hogy a legördülő lista az A1:A10-ben található az 1. munkalapon, és több elemet választ ki a legördülő listából az A1:A10 cellákban, a képletet pedig beírhatja az A1-be a 2. munkalapon: = Sheet1! A1, majd húzza le a kitöltő fogantyút, hogy a képletet az alábbi cellákra alkalmazza az A10-ig.

Amanda
Elfogadott válasz
0
Szavazatok
Kibont
Szia,

Tegyük fel, hogy a legördülő lista az A1:A10-ben található az 1. munkalapon, és több elemet választ ki a legördülő listából az A1:A10 cellákban, a képletet pedig beírhatja az A1-be a 2. munkalapon: = Sheet1! A1, majd húzza le a kitöltő fogantyút, hogy a képletet az alábbi cellákra alkalmazza az A10-ig.

Amanda
Nagyon szépen köszönjük. Nagyszerű.
Még egy kérdésem lenne ugyanebben a témában. Hogyan lehet törölni egy elemet a legördülő listák több elemét csoportosító cellából (például ha rosszul választottam ki)? Valójában hogyan lehet visszamenni. Nem találtam információt az oktatóanyagban. Előre is köszönöm.
0
Szavazatok
Kibont
Szia,

A kijelölés visszavonásához nyomja meg a Ctrl + Z billentyűket. Vagy egyszerűen válassza ki a nem kívánt elemeket, és törölje őket az eredménycellából.

Amanda
  • Oldal:
  • 1
Erre a bejegyzésre még nem válaszoltak.