Csütörtök, 03 november 2022
  3 Válaszok
  4.7K látogatás
0
Szavazatok
Kibont
Egy új számítógépen, amelyen Win10 van telepítve, először a Ku Tools for Excel 24.00-as verziója volt telepítve.
A licenc megvásárlása után a KuTools verziója regisztrálva van.
Amikor szeretném ellenőrizni a frissítéseket, a "Frissítési hiba ellenőrzése, kérjük próbálja újra később" hibaüzenetet kapom.
Letöltöttem a 26.10-es verziót, és újranyitottam az Excelt, de továbbra is a régi 24.00-as verziót látom.
Hogyan frissíthetek a legújabb verzióra?

A speciális szűrő menüje sem kezdeményez semmit. hogyan tudom ezt működésre bírni? Ugyanezt próbáltam egy kollégám számítógépén, és ott minden működik a 24.00-as verzión
Az eszköz megvásárlásának oka a speciális szűrő opciók miatt volt, de ezek nem működnek.
0
Szavazatok
Kibont
Szia,

Ha letöltötte a 26.10-es verziót, és sikeresen telepítette, a Kutools-ot frissíteni kell. Ha nem, próbálja meg eltávolítani a Kutools for Excel programot a számítógépéről, majd töltse le és telepítse a 26.10,

Ha további kérdése van, forduljon hozzám bizalommal. :)

A Speciális szűrőről a 26.10 telepítése után próbálja meg újra. Ha továbbra sem működik, kérjük, ellenőrizze az Ön által használt nyelvet és Excel verziót. És ellenőrizze, hogy megegyeznek-e a kollégáéval?

Amanda
1 éve
·
#3188
0
Szavazatok
Kibont
Hi Amanda,
Mindent eltávolítottam és újratelepítettem az új verziót. Most 26.10-én vagyok és most minden működik.
Újra használhatom a speciális szűrőmet :)
0
Szavazatok
Kibont
Szia újra,

Jó ezt hallani! Ha további kérdése van, keressen bizalommal :D

Amanda
  • Oldal:
  • 1
Erre a bejegyzésre még nem válaszoltak.