Szombat, 03 december 2022
  3 Válaszok
  4.7K látogatás
0
Szavazatok
Kibont
Tudomásul veszem, hogy a Kutools funkcióinak felhasználásával létrehozott kutools excel-fájljaim nem értelmezhetők, és nem adják át más excel-felhasználóknak, akiknél nincs telepítve a Kutools. (https://www.extendoffice.com/forum/5-kutools-for-excel/33-new-to-kutools.html)

Ezért, ha jól értem, kerülni kell a Kutools funkciók használatát, ha olyan excel-felhasználókkal tervezi megosztását, akiknél nincs telepítve a Kutools?

VAGY TALÁN van valami mód a Kutools függvények normál excel képletekre/függvényekre/makrókra való konvertálására, hogy a Kutools által létrehozott fájljainkat megoszthassuk olyan excel felhasználókkal, akik nem rendelkeznek Kutools-szal?

Előre is köszönöm.
0
Szavazatok
Kibont
Szia,

Igen, ha azt tervezi, hogy megoszt egy excel fájlt más felhasználókkal, ne használja a Kutools Functions szolgáltatásait. :)
kutools functions.png

Amanda
Mellékletek (1)
Szia Amanda. Én is így értettem, de úgy tűnik, hogy a Kutools javította a problémát...Van egy táblázatom, ahol a Kutools "Sum by Font Color" függvényt használtam, és elküldtem a munkahelyi e-mail címemre, de nem számítottam rá, hogy működni fog. mivel a munkahelyi excel programomban NINCS telepítve a kutools. Azonban rájöttem, hogy az IT felismerte a Kutools funkciót, és jól működik az excel munkáimban, ahol NINCS telepítve a Kutools. Ezért gyanítom, hogy a Kutools javította a nem Kutool felhasználókkal való megosztás problémáját?
0
Szavazatok
Kibont
Szia,

Ez furcsa 😂 Mert épp most próbáltam megosztani egy fájlt, amelyben a Kutools „Sum by Font Color” függvényt használtam, és a számítógép, amelyik nem telepítette a Kutoolst, csak azt a N/A hibát látja, hogy melyik cellában alkalmazzák a funkciót.

Amanda
  • Oldal:
  • 1
Erre a bejegyzésre még nem válaszoltak.