Péntek, 31 augusztus 2018
  6 Válaszok
  8.7K látogatás
0
Szavazatok
Kibont
Helló! Letöltöttem a KUTOOLS-t az excel 18-hoz. Telepítettem azonban, amikor a „Beszúrás”, „Lista” menüpontra lépek.
az összes kombináció” üzenetet kapom: „Inicializálási hiba 4”.

Nem vagyok benne biztos, hogy köze van-e a McAfee vírusirtónkhoz.

Van linked ahonnan letölthetjük? És kerülje el a
probléma?

Köszönöm,
LorenzoD
0
Szavazatok
Kibont
Helló,
Használhatja a szoftver egyéb funkcióit?
Ha nem, próbálja meg letiltani a víruskereső szoftvert, majd próbálja meg újra a műveletet.
Előre is köszönöm.
Ugyanezt az "Initialization Error 4" hibát is kapom. Nem tudom teljesen letiltani az AV szoftveremet, de mind a c:\program files(x86)\kutools könyvtárat, mind a c:\Users\username\app data\roaming\kutools könyvtárat sikertelenül zártam ki.

Ezenkívül a cégünk más laptopjain is tudtam használni, és nem volt hasonló probléma.

Megpróbáltam eltávolítani és újratelepíteni a szoftvert. Először az MSI-vel telepítettem, de a második telepítési kísérletnél az exe-t használtam. Ez a 18.0-s verzióhoz tartozik. Kérem, segítsen.

Köszönöm,
Phil P
0
Szavazatok
Kibont
Helló,
Kérjük, először távolítsa el a Kutools for Excel alkalmazást a Vezérlőpultról.
Ezután lépjen az exe-csomag letöltéséhez és telepítéséhez. :)
Frusztráló. A KuTools a leghosszabb ideig tökéletesen működik, és most ezt az inicializálási hibát kapom. Eltávolítottam, újratelepítettem és újraindítottam az Excelt. Még mindig ugyanaz a probléma. És az Excelt is hozzáadtam a tűzfal kivételeihez.
szia Jay,

Ugyanez a probléma itt is, a KT most elkezdte mutatni a KTEMAI~1.dll hibát (korábban a teljes nevet mutatta... kemain32.dll ... hmm bármit is jelentsen ez).
A befejezés után ismét működött (de az Office 365 teljes újratelepítése). Korábban eltávolítottam és újratelepítettem az Office-t, de elfelejtettem néhány maradékot (plusz, rossz keverékem volt).
Mindenesetre visszatérve elmondom, ha semmi más nem működik, az Office 365 teljes eltávolítása és a KT újratelepítése működött nekem.
Ami nyilvánvalóan egyértelműen jelzi, hogy nem KT probléma...
Elnézést a zajért srácok!
Bármilyen vírusirtót tilts le, én MS Office 2016-ot használok és ad Microsoft Office hiba 30034-4és a vírusirtó letiltásával megoldódott.
  • Oldal:
  • 1
Erre a bejegyzésre még nem válaszoltak.