Szombat, június 17 2023
  9 Válaszok
  6.6K látogatás
0
Szavazatok
Kibont
Minden egyes cellában végrehajtott módosításhoz ezt a jelszómezőt kapom. Soha nem állítottam be jelszót. Kattinthatok a cancel-ra, ekkor megjelenik egy VB fordítási hiba párbeszédablak, rákattintok az OK-ra, eltűnik és megtörténik a változtatás. Ez teljesen véletlenszerű időpontokban történik. Egy dokumentumon fogok dolgozni, gond nélkül cserélem a cellákat, majd a következő változtatásnál hirtelen megjelenik ez a jelszómező.
Mellékletek (2)
0
Szavazatok
Kibont
Szia,

Sajnálattal hallok az Ön által tapasztalt kellemetlenségekről. Szokatlannak tűnik, hogy jelszó beállítása nélkül találkozik ezzel a problémával. Azonban megpróbálhatunk néhány hibaelhárítási lépést a probléma megoldására.

Először is javaslom a Kutools for Excel újratelepítését. Néha a szoftver újratelepítése segíthet az ehhez hasonló váratlan problémák megoldásában.

Ha a probléma az újratelepítés után is fennáll, kérjük, küldjön nekünk hibajelentést a gombra kattintva Segítség > Beállítások központ > Hibabeküldés a Kutools lapon.
error submission.png

Még egyszer elnézést kérek az esetleges kellemetlenségekért, és mindent megteszünk, hogy segítsünk Önnek a probléma megoldásában. Kérjük, tudassa velünk, ha további kérdése vagy aggálya van.

Amanda
Mellékletek (1)
10 hónap
·
#3563
0
Szavazatok
Kibont
Köszönjük @thoffman223, hogy bejelentette ezt a problémát.

Ugyanez a probléma szórványosan előfordul a "Kutools for Excel" 27.00.181-es verziójában Windows 10 22H2 rendszeren, OS Build 19045.3086, a Microsoft Excel for Microsoft 365 MSO (2305-ös verzió 16.0.16501.20074 bites) verziójában.

A "Kutools for Excel" újratelepítése nem segít (kétszer próbáltam).

Eddigi megfigyelések:
1. Úgy tűnik, ez a leggyakrabban akkor fordul elő, amikor először futtatom az Excelt a számítógép újraindítása után.
2. Nem mindegy, hogy milyen formátumú a mező, amit szerkesztek.
3. Nem mindegy, hogyan hagyom el a mezőt szerkesztés után; [Enter], [Tab].
4. A közzététel időpontjában még mindig fut a "Próbaverzió".
1
Szavazatok
Kibont
Köszönjük @thoffman223, hogy bejelentette ezt a problémát.

Ugyanez a probléma szórványosan előfordul a "Kutools for Excel" 27.00.181-es verziójában Windows 10 22H2 rendszeren, OS Build 19045.3086, a Microsoft Excel for Microsoft 365 MSO (2305-ös verzió 16.0.16501.20074 bites) verziójában.

A "Kutools for Excel" újratelepítése nem segít (kétszer próbáltam).

Eddigi megfigyelések:
1. Úgy tűnik, ez a leggyakrabban akkor fordul elő, amikor először futtatom az Excelt a számítógép újraindítása után.
2. Nem mindegy, hogy milyen formátumú a mező, amit szerkesztek.
3. Nem mindegy, hogyan hagyom el a mezőt szerkesztés után; [Enter], [Tab].
4. A közzététel időpontjában még mindig fut a "Próbaverzió".
Szia,

Köszönjük a visszajelzést. Kattintással próbálja engedélyezni a kompatibilis módot Segítség > Beállítások központ és kiválasztja Kompatibilis mód engedélyezése.
kompatibilis.png

Ha a probléma az újratelepítés után is fennáll, a Kutools lapon, kérjük, küldjön hibajelentést a Segítség > Beállítások központ > Hibabeküldés.
Előre is köszönöm.

Amanda
Mellékletek (1)
0
Szavazatok
Kibont
Minden egyes cellában végrehajtott módosításhoz ezt a jelszómezőt kapom. Soha nem állítottam be jelszót. Kattinthatok a cancel-ra, ekkor megjelenik egy VB fordítási hiba párbeszédablak, rákattintok az OK-ra, eltűnik és megtörténik a változtatás. Ez teljesen véletlenszerű időpontokban történik. Egy dokumentumon fogok dolgozni, gond nélkül cserélem a cellákat, majd a következő változtatásnál hirtelen megjelenik ez a jelszómező.

Kattintással próbálja engedélyezni a kompatibilis módot Segítség > Beállítások központ és kiválasztja Kompatibilis mód engedélyezése.

Amanda
10 hónap
·
#3566
0
Szavazatok
Kibont
Köszönjük @thoffman223, hogy bejelentette ezt a problémát.

Ugyanez a probléma szórványosan előfordul a "Kutools for Excel" 27.00.181-es verziójában Windows 10 22H2 rendszeren, OS Build 19045.3086, a Microsoft Excel for Microsoft 365 MSO (2305-ös verzió 16.0.16501.20074 bites) verziójában.

A "Kutools for Excel" újratelepítése nem segít (kétszer próbáltam).

Eddigi megfigyelések:
1. Úgy tűnik, ez a leggyakrabban akkor fordul elő, amikor először futtatom az Excelt a számítógép újraindítása után.
2. Nem mindegy, hogy milyen formátumú a mező, amit szerkesztek.
3. Nem mindegy, hogyan hagyom el a mezőt szerkesztés után; [Enter], [Tab].
4. A közzététel időpontjában még mindig fut a "Próbaverzió".
Szia,

Köszönjük a visszajelzést. Kattintással próbálja engedélyezni a kompatibilis módot Segítség > Beállítások központ és kiválasztja Kompatibilis mód engedélyezése.
[melléklet]kompatibilis.png[/attachment]

Ha a probléma az újratelepítés után is fennáll, a Kutools lapon, kérjük, küldjön hibajelentést a Segítség > Beállítások központ > Hibabeküldés.
Előre is köszönöm.

Amanda


Köszönöm @Amanda.
Most kiválasztottam a „Kompatibilis mód engedélyezése” lehetőséget az Ön javaslatának megfelelően, újraindítottam (a „Kérem, indítsa újra az Excelt, hogy a változtatások életbe léphessenek”) után, és ellenőriztem, hogy a beállítás aktív (kijelölve).
Abban az esetben, ha a probléma megismétlődik, követni fogom az Ön javaslatát, hogy jelentse a „Hibabeküldés”-en keresztül.
Abban az esetben, ha a probléma nem ismétlődik meg (a következő pár napban), ebben a bejegyzésben jelezni fogom.
0
Szavazatok
Kibont
Szia Skutools!

Köszönjük, hogy tájékoztatott minket a probléma megoldása érdekében tett lépéseiről.

Kérjük, forduljon hozzánk bizalommal, ha további nehézségei vannak. Azért vagyunk itt, hogy segítsünk Önnek.

Amanda
10 hónap
·
#3572
0
Szavazatok
Kibont
Köszönjük @thoffman223, hogy bejelentette ezt a problémát.

Ugyanez a probléma szórványosan előfordul a "Kutools for Excel" 27.00.181-es verziójában Windows 10 22H2 rendszeren, OS Build 19045.3086, a Microsoft Excel for Microsoft 365 MSO (2305-ös verzió 16.0.16501.20074 bites) verziójában.

A "Kutools for Excel" újratelepítése nem segít (kétszer próbáltam).

Eddigi megfigyelések:
1. Úgy tűnik, ez a leggyakrabban akkor fordul elő, amikor először futtatom az Excelt a számítógép újraindítása után.
2. Nem mindegy, hogy milyen formátumú a mező, amit szerkesztek.
3. Nem mindegy, hogyan hagyom el a mezőt szerkesztés után; [Enter], [Tab].
4. A közzététel időpontjában még mindig fut a "Próbaverzió".
Szia,

Köszönjük a visszajelzést. Kattintással próbálja engedélyezni a kompatibilis módot Segítség > Beállítások központ és kiválasztja Kompatibilis mód engedélyezése.
[melléklet]kompatibilis.png[/attachment]

Ha a probléma az újratelepítés után is fennáll, a Kutools lapon, kérjük, küldjön hibajelentést a Segítség > Beállítások központ > Hibabeküldés.
Előre is köszönöm.

Amanda


Köszönöm @Amanda.
Most kiválasztottam a „Kompatibilis mód engedélyezése” lehetőséget az Ön javaslatának megfelelően, újraindítottam (a „Kérem, indítsa újra az Excelt, hogy a változtatások életbe léphessenek”) után, és ellenőriztem, hogy a beállítás aktív (kijelölve).
Abban az esetben, ha a probléma megismétlődik, követni fogom az Ön javaslatát, hogy jelentse a „Hibabeküldés”-en keresztül.
Abban az esetben, ha a probléma nem ismétlődik meg (a következő pár napban), ebben a bejegyzésben jelezni fogom.


*** 2023-06-27 Frissítés: ***
Azóta, hogy alkalmaztam a „Kompatibilis mód engedélyezése” megoldást (2023-06-21), nem tapasztaltam a problémát.

Bár úgy tűnik, hogy a megoldás megoldja a trükköt, kíváncsi vagyok, milyen funkciókat csökkent a „kompatibilis mód” használata.
felvilágosítanál?
0
Szavazatok
Kibont
Helló,

Köszönjük, hogy tájékoztatott minket a helyzetről. Örülünk a hírnek!

A „kompatibilis mód” használatával csökkentett funkcionalitással kapcsolatos kérdésével kapcsolatban szeretnénk megnyugtatni, hogy a kompatibilis mód engedélyezése nincs hatással a szoftver működésére. Úgy tervezték, hogy javítsa a szoftver vagy bizonyos funkciók kompatibilitását, amelyek bizonyos környezetekben nem támogatottak teljes mértékben.

Ha további kérdése vagy aggálya van, kérjük, ne habozzon jelezni nekünk. Azért vagyunk itt, hogy segítsünk Önnek.

Amanda
5 hónap
·
#8503
0
Szavazatok
Kibont
Köszönöm a tanácsot, ki fogom próbálni, ahogy mondtad, és ha bármi problémám lenne, saját témát indítva megkérdezem.
  • Oldal:
  • 1
Erre a bejegyzésre még nem válaszoltak.