By rajubedi1982@gmail.com 08. február 2019-án, pénteken
Csatlakozik a következő témákhoz: Kutools az Excel számára
Válaszok 1
Kedvencek 0
Nézetek 7.4K
Szavazatok 0
KEDVES URAM,

RAJU BEDI VAGYOK INDIÁBÓL. SZERETNÉM VÁSÁROLNI EZT A SZÉP KIEGÉSZÍTŐT A "KUTOOLS FOR EXCELHEZ".
MI KERÜL EZ NEKEM INDIAI RUPIÁBAN, ÉS LEHETSÉGESEN KÉREM KEDVEZMÉNYEZÉSÉT.

MEGKÖSZÖNNI ÖNNEK,
LEGYEN SZÉP NAPOD

ÜDVÖZLETTEL

RAJU BEDI
INDIA
+91 9915266835 XNUMX XNUMX
Helló,

Köszönjük hogy kapcsolatba léptél velünk. Szoftverünket a MyCommerce (a Digital River cég) értékesíti, ezért javasoljuk, hogy a MyCommerce-en vásároljon (rendelkezésre álló rendelési lehetőségek: hitelkártya, PayPal, banki/banki átutalás, csekk/pénzes utalás, fax – hitelkártya, számla, vásárlás) Rendelje meg *****) és kapja meg a számlát a MyCommerce-től.

Kérjük, menjen a vásárláshoz https://shopper.mycommerce.com/checkout/cart/add/19827-16?quantity=1&linkid=eo&styleid=106922.

Licenc neve
Kérjük, vegye figyelembe a megrendelőlapon található üzenetet: "A címzett vagy az engedélyes megegyezik a Vásárlási adatokkal? Ha a "nem" lehetőséget választja, a rendszer később kéri a címzett adatait. Kérjük, válassza a "Nem" lehetőséget, hogy beírhassa ügyfele nevét a Címzett adatok részbe. Csak be kell írnia az ügyfél nevét a Címzett adatoknál a Keresztnév és Vezetéknév mezőbe. És beírhatja adatait a többi mezőbe. Ha 10-nél több licencet vásárolt, a rendszer automatikusan az ügyfél cégnevét fogja használni licencnévként.

Javasoljuk, hogy megrendeléskor adja meg számlázási adatait, ahogyan azok a hitelkártya számlakivonatán szerepelnek.
Ha a megrendelő vásárló nem a végfelhasználó, akkor törölnie kell a „Címzett vagy Engedélyes azonos a vevővel” opciót.
Ha azonban a számlát az ügyfél másolása nélkül szeretné megkapni, kérjük, adja meg ugyanazt az e-mail címet a Vásárlási adatok és a Címzett adatok mezőben.
Felhívjuk figyelmét, hogy rendelése nem fejeződik be mindaddig, amíg meg nem nyomja a „Megrendelés elküldése” gombot a Megrendelés visszaigazolása oldal alján.

CD és letöltés
A szoftvert elektronikusan töltik le, és a CD-t opcionálisan megvásárolhatja a MyCommerce.

Ha bármilyen kérdése vagy problémája van, kérjük, küldjön nekem e-mailt. Nagyon szépen köszönjük.
·
5 éve
·
0 szereti
·
0 szavazat
·
0 Comments
·
A teljes hozzászólás megtekintése