By Chris.Ganem 27. augusztus 2020-án, csütörtökön
Csatlakozik a következő témákhoz: Kutools az Excel számára
Válaszok 4
Kedvencek 0
Nézetek 6.3K
Szavazatok 0
Hi all,
A KUTools "E-mailek küldése" gombját használtam arra, hogy számláinkra emlékeztetőket küldjek ügyfeleinknek. Csatoltam egy képernyőképet arról, hogyan néz ki az e-mail törzse, valamint a létrehozásához használt munkafüzetet. Az e-mail törzsében található egy táblázat, amelyet a cellán belüli HTML-kód generál.

A KUTools legújabb verziójával ez leállt. Ahelyett, hogy létrehozná a táblázatot, ahogyan azt az Emlékeztetőtörzs képernyőképen láthatja, az összes HTML-kódot a törzsbe helyezi anélkül, hogy létrehozná a táblázatot. Van valami ötleted, hogy mi lett frissítve, vagy hogyan tudnám ezt megoldani?

Értékeld a segítségedet!
Most vettem észre, hogy a Mellékletek nem jönnek át. Sajnálom; de alább leírom.
Van egy oszlopom "Email body". Ez az oszlop HTML-kódot tartalmaz a cellán belül. Lentebb beillesztem, mire gondolok.

table, th, td {border: 1px solid black; padding-right:10px; padding-left:10px; border-collapse: collapse;} Számlaszám Számla kiállítási dátuma MI randevúzunk Számla összeg
<tr><td>KRN-123456</td><td>06/25/2020</td><td>06/20/2020</td><td>$100</td></tr>
<tr><td>KRN-987654</td><td>07/01/2020</td><td>06/27/2020</td><td>$100</td></tr>


A KU Tools előző verziójában, amikor rákattintottam az e-mailek küldésére, és az e-mail törzsoszlopát az e-mail mezőbe tettem, akkor behúzódott, és szép táblázat lett az e-mail törzsében. A legújabb frissítéssel csak behúzza a fenti HTML-szöveget anélkül, hogy táblázatot készítene.

Remélhetőleg ez segít elmagyarázni.
köszönöm!
·
3 éve
·
0 szereti
·
0 szavazat
·
0 Comments
·
Sajnáljuk, megnézzük, és hamarosan javítani fogjuk.
·
3 éve
·
0 szereti
·
0 szavazat
·
0 Comments
·
Szia Excelfanok!

Értékeld a választ. Valami frissítés, hogy ez hogy megy?
·
3 éve
·
0 szereti
·
0 szavazat
·
0 Comments
·
Helló,
Ha megvásárolta a szoftvert, kérjük lépjen kapcsolatba velünk a support@extendoffice. Com.

Van egy gyors megoldásunk erre a problémára. Kösz.
·
3 éve
·
0 szereti
·
0 szavazat
·
0 Comments
·
A teljes hozzászólás megtekintése