Szerda, 23 augusztus 2023
  9 Válaszok
  8.5K látogatás
0
Szavazatok
Kibont
Örömmel jelentjük be a Kutools for Excel legújabb kiadását. Az Excel-élmény folyamatos javítását célzó frissítés jelentős új funkciókat és optimalizálásokat vezet be. A letöltéssel frissíthet erre a verzióra, vagy ingyenes próbaverziót kaphat Kutools for Excel 29.00.

Tipp: teljes funkció és szolgáltatás, ingyenes próbaverzió 30 napon belül! Ha a 2 éves ingyenes frissítési támogatási időszak nem járt le, Ön jogosult a verzió ingyenes frissítésére.
Új funkciók


1. Többnyelvű támogatás
Világszerte használóink ​​igényeinek kielégítése érdekében 44 nyelvi támogatást integráltunk a Kutools for Excel programba. Most már számos nyelven használhatja a Kutools for Excel alkalmazást, ezzel biztosítva a lokalizáltabb felhasználói élményt.
kte-29.00-01.png

Fejlesztések
1. Szalag felhasználói felület: optimalizált néhány funkcionális terület interfész elrendezése

Rögzített
1) Javítva: Egyéb kisebb hibák
Mellékletek (1)
Nem tudom letölteni a programot
3 hónap
·
#8529
-1
Szavazatok
Kibont
Azt írja, hogy nem tudom telepíteni a szoftvert.
0
Szavazatok
Kibont
Szia,

Kérem, küldje el nekünk az operációs rendszerével kapcsolatos információkat (A Windows operációs rendszer melyik verzióját futtatom?), az Excel verzióját és a számítógépén használt nyelvet?

Kérjük, próbálja meg újraindítani a számítógépet, majd próbálja meg újra a telepítést, és ellenőrizze, hogy ez segít-e.

Amanda
3 hónap
·
#8536
0
Szavazatok
Kibont
Szia támogatás!

Megpróbáltam telepíteni az eszközt az Excel 365-ben, és hibaüzenet szerint a licenc nem érvényes.

Az alábbiakban megadtam a licenc nevét és kódját.

Kérlek adj tanácsot.

Köszönöm,

Licenc neve:
Islandmelody.com-1
Licenckód:
000014-******************************************************** ********-7RNBUR
3 hónap
·
#8537
0
Szavazatok
Kibont
Jelenleg Windows 11 64 bites operációs rendszert használok.
0
Szavazatok
Kibont
Szia,

Köszönjük, hogy kapcsolatba lépett velünk.

A szoftvert 27. február 2017-én vásárolta meg. A 2 éves ingyenes frissítési támogatási időszak 27. február 2019-én lejárt. Azonban továbbra is használhatja a szoftver régebbi verzióit, amelyek a 2 éves ingyenes frissítési támogatási időszak alatt voltak elérhetők.

Szoftverünk licence egy életre szóló licenc, amely 2 év ingyenes frissítési támogatást tartalmaz. A 2 éves ingyenes frissítési támogatási időszak után nem fog tudni frissíteni a szoftver új verzióira, de továbbra is használhatja a régebbi verziókat.

A 2 éves ingyenes frissítési támogatás lejárta előtt az alábbi linken található a legfrissebb verzió, amelyet letölthet és telepíthet: https://download.extendoffice.com/downloads/History-Kutools-for-Excel/18.00--83hWRP9p9rQ7QT9LSHofsgk/KutoolsforExcelSetup.exe

Ha a Kutools legújabb verzióját szeretné megszerezni, új licenc beszerzése szükséges.

Ha bármilyen kérdése vagy javaslata van, forduljon hozzám bizalommal.

Amanda
1 hónapja
·
#8573
-1
Szavazatok
Kibont
Feltételezem, hogy a kérdésem továbbra is tisztázatlan. Működni fog az általam készített, a kutooloktól függő munkafüzet, ha elküldöm valaki másnak e-mailben, aki nem rendelkezik kutoolokkal?
1 hónapja
·
#8575
0
Szavazatok
Kibont
Feltételezem, hogy a kérdésem továbbra is tisztázatlan. Működni fog az általam készített, a kutooloktól függő munkafüzet, ha elküldöm valaki másnak e-mailben, aki nem rendelkezik kutoolokkal?
Szia,

Meg tudnád adni, hogy a munkafüzeted melyik Kutools funkciótól függ? És kérjük, látogassa meg ezt a bejegyzést, hogy megtudja, a Kutools mely funkciói érvényesülnek a Kutools-tól: https://www.extendoffice.com/forum/5-kutools-for-excel/33-new-to-kutools.html

Amanda
1 hónapja
·
#8578
0
Szavazatok
Kibont
Feltételezem, hogy a kérdésem továbbra is tisztázatlan. Működni fog az általam készített, a kutooloktól függő munkafüzet, ha elküldöm valaki másnak e-mailben, aki nem rendelkezik kutoolokkal?
Szia,

Meg tudnád adni, hogy a munkafüzeted melyik Kutools funkciótól függ? És kérjük, látogassa meg ezt a bejegyzést, hogy megtudja, a Kutools mely funkciói érvényesülnek a Kutools-tól: https://www.extendoffice.com/forum/5-kutools-for-excel/33-new-to-kutools.html
Amanda

Köszönjük szépen
  • Oldal:
  • 1
Erre a bejegyzésre még nem válaszoltak.