Szombaton, szeptember 30 2023
  1 Válaszok
  3.4K látogatás
0
Szavazatok
Kibont
Helló,
Van egy olyan helyzetem, amikor van egy munkafüzetem 400 lappal, amelyeket fel akarok osztani a saját külön munkalapjaikra. Cégünk érzékenységi címkét igényel. Korábban a KuTools 18-as verziója volt, és nem volt probléma. Volt azonban egy Org-migrációnk, amely tönkretette a KuTools-t, így kénytelen voltam megszerezni a legújabb verziót.

Tehát a problémám az, hogy a felosztani kívánt munkafüzet már rendelkezik "Bizalmas" érzékenységi címkével. Amikor elindítom a Felosztott munkafüzet funkciót, rá kell kattintanom, és ki kell választani az egyes részeket. Ahogy el tudja képzelni, ez sokáig tarthat, és körülbelül 1200 egérkattintásomba kerülhet, és lesz egy jelentős kéztőalagút-esetem.

Van valami ötletetek, mi segíthetne abban, hogy hatékonyabb legyek?

Feltöltök képernyőképeket az érzékenységről és az Office 365 verziójáról. Win 10 Enterprise v21H2 alatt vagyok.

Kösz
Jim
0
Szavazatok
Kibont
Szia,

A Kutools legújabb verziója valóban támogatja az érzékenységi címkéket. A probléma hatékony megoldása érdekében azt javaslom, hogy frissítsen a legújabb verzióra. Ezzel hatékonyabban dolgozhat az érzékenységi címkékkel, és elkerülheti a kiterjedt kézi kiválasztás szükségességét.
érzékenységi címkék.png

A Kutools lapon a "Súgó" > "Frissítések keresése" lehetőségre kattintva frissítheti a legújabb verziót.

Ha bármilyen nehézségbe ütközik a frissítési folyamat során, vagy további kérdései vannak, forduljon bizalommal. Azért vagyunk itt, hogy segítsünk Önnek.

Amanda
  • Oldal:
  • 1
Erre a bejegyzésre még nem válaszoltak.