Péntek, 20 augusztus 2021
  3 Válaszok
  8K látogatás
0
Szavazatok
Kibont
Ha a munkahelyi hitelesítő adataimat excel-el használom a munkahelyemen, és azt szeretném, hogy a kutools legyen a kiegészítőm a munkahelyemen, akkor továbbra is használhatom a Kutools-t abban az esetben, ha felmondok a munkahelyemen, és nem férek hozzá ugyanazokhoz az excel hitelesítő adatokhoz? személyi számítógépem a személyes excel hitelesítő adataimmal?
 
0
Szavazatok
Kibont
Helló,

Köszönjük, hogy felvette velünk a kapcsolatot.

A licencről elmondható, hogy telepítheti és használhatja a szoftver egyik példányát a licencelt eszközre, egy másik példányt pedig egy hordozható eszközre, amelyet a licencelt eszköz egyetlen elsődleges felhasználója használhat.

Ha a Szoftver egy példányát terminálkiszolgálóra vagy Citrix szerverre telepíti, külön asztali alkalmazáslicenc szükséges minden olyan asztalhoz, amelyről az alkalmazás elérhető.

Az EULA-ról további információért látogasson el a következő oldalra: http://www.extendoffice.com/support/end-user-license-agreement.html
1 éve
·
#2764
0
Szavazatok
Kibont
Helló,
miután elolvastam több bejegyzést a témában, még mindig nem világos számomra, hogy mi van a licencszerződésben említett hordozható eszköz mögött:
„D. Hordozható eszköz. Egy másik példányt telepíthet egy hordozható eszközre, amelyet a licencelt eszköz egyetlen elsődleges felhasználója használhat."
Csak egy USB-meghajtóra vagy egy külső merevlemezre gondol? És ha igen, hogyan telepíthetem a Kutools for Excel alkalmazást egy ilyen eszközre, és használhatom később bármely számítógépen, amelyre telepítve van a Microsoft Office?
És ha egy laptop is megengedett külső eszközként, ez miért nincs egyértelműen leírva?
0
Szavazatok
Kibont
Helló,
miután elolvastam több bejegyzést a témában, még mindig nem világos számomra, hogy mi van a licencszerződésben említett hordozható eszköz mögött:
„D. Hordozható eszköz. Egy másik példányt telepíthet egy hordozható eszközre, amelyet a licencelt eszköz egyetlen elsődleges felhasználója használhat."
Csak egy USB-meghajtóra vagy egy külső merevlemezre gondol? És ha igen, hogyan telepíthetem a Kutools for Excel alkalmazást egy ilyen eszközre, és használhatom később bármely számítógépen, amelyre telepítve van a Microsoft Office?
És ha egy laptop is megengedett külső eszközként, ez miért nincs egyértelműen leírva?


Egy kulcs egy személy használatára szolgál két darabban. :)
  • Oldal:
  • 1
Erre a bejegyzésre még nem válaszoltak.