By Dorota 31. augusztus 2021 -én, kedden
Csatlakozik a következő témákhoz: Kutools az Excel számára
Válaszok 0
Kedvencek 0
Nézetek 2.3K
Szavazatok 0
Helló, 
Problémám van az Excel Kutools diagramjaival. Két lapom van. Az egyik lapon forrásadatok, a másodikon pedig Kutools diagramok találhatók.
Rájöttem, hogy a pivot táblák nem használhatók egyes kutools diagramokhoz. Például: Bar buborékokkal diagram. Ezért egy =A15, =A16, ... képletet használtam, hogy megkapjam a cellaértékeket a pivot táblából. Nem akarok statikus számokat, mert azt szeretném, hogy a diagram a forrástáblázat változásai alapján frissüljön. Miután létrehoztunk egy diagramot, és megpróbáltunk új adatokat hozzáadni a forrásadatokhoz, üzenetet kapok
"Az Excel hibát talált egy vagy több képlethivatkozással ezen a munkalapon. Ellenőrizze, hogy a képletekben található cellahivatkozások, tartománynevek, meghatározott nevek és más munkafüzetekre mutató hivatkozások helyesek-e."
Biztos vagyok benne, hogy ezt a hibát a Kutools diagram miatt kapom, mert amikor eltávolítom a Kutools diagramot, nem kapom meg az üzenetet, és figyelmeztetések nélkül adhatok hozzá új adatokat a forrás laphoz.
Kérem, tudassa velem, ha bármilyen módon létrehozhatom a Kutools Bar Bubbles diagramot a pivot táblából, és nem kapok figyelmeztetést.

Előre is köszönöm.

Dorota


 
A teljes hozzászólás megtekintése