By mm84214 22. október 2021-án, pénteken
Csatlakozik a következő témákhoz: Kutools az Excel számára
Válaszok 29
Kedvencek 1
Nézetek 11.9K
Szavazatok 1
Megtaláltam a megoldást erre a hibára, amely Windows 10-re is alkalmazható. A Kutools for Excel újratelepítése szükséges. A telepítés előtt módosítania kell néhány tulajdonságot a telepítő EXE fájlban. Ezenkívül győződjön meg arról, hogy a Feladatkezelőben nincsenek Excel-tevékenységek.

  1. Kattintson a jobb gombbal a telepítő EXE fájljára, és lépjen a tulajdonságokhoz
  2. Az általános lapon jelölje be a "blokkolás feloldása" négyzetet, majd kattintson az Alkalmaz gombra. 
  3. Kép 1.jpg

  4. A Kompatibilitás lapon jelölje be az alábbi két elemet image 2 és kattintson az Alkalmaz gombra.  
  5. Kép 2.jpg

  6. Futtassa ezt a programot Windows 8 kompatibilitási módban
  7. A program futtatása rendszergazdaként
  8. Kattintson az OK gombra a tulajdonságok ablak bezárásához
  9. Futtassa a telepítő EXE programot

A várt módon kell működnie most, amikor az Excel elindul.
     Helló,

     Köszönöm a megoldást; ez a javítás windows 8-ra is működik?

     Kösz 
·
2 éve
·
1 szereti
·
0 szavazat
·
0 Comments
·
Van más megoldás erre a problémára? Megpróbáltam az összes lépést, de még mindig nem tudom megfelelően telepíteni a Kutools-t. 
·
2 éve
·
1 szereti
·
0 szavazat
·
0 Comments
·
Ennek a témának a nyomon követése. Ugyanezt a problémát tapasztalom, és az alábbi lépések mindegyikét kipróbáltam sikertelenül. Windows 11 és Office 365 operációs rendszert futtatok.
·
2 éve
·
1 szereti
·
0 szavazat
·
0 Comments
·
Hello mindenki,

Ha problémába ütközik a Kutools for Excel programmal, kérjük, küldje el nekünk az operációs rendszerével kapcsolatos információkat ( A Windows operációs rendszer melyik verzióját futtatom? ), az Excel verzióját és a számítógépén használt nyelvet. Kérjük, küldje el nekünk részletesen, hogyan romlott el a bővítmény, egy kép vagy fájl csatolása még jobb lenne. Ez egy használt szolgáltatás vagy egy adott megnyitott fájl miatt van? Vagy ez csak egy excel fájl megnyitása után történik? ... És hogyan néz ki, amikor a bővítmény rosszul ment?

Minden bizonnyal mindent megteszünk, hogy kijavítsuk a hibákat. Mivel azonban a problémák nagyon eltérőek lehetnek, különösen sok különböző számítógépes környezetben, ez sok időt vesz igénybe. Ezért kérjük, frissítsen a legújabb verziónkra, vagy kérjen tőlünk, hogy küldjük el Önnek azt a verziót, amelyik az Ön számítógépén működik az Ön jelenlegi használatához.

Szóval elnézést a bajért.

Üdvözlettel,
Amanda
·
2 éve
·
1 szereti
·
0 szavazat
·
0 Comments
·
Megoldás a Windows 11 és az Office 365 rendszerhez összeomlik a v26-tal. (Regisztrált Felhasználó)
A detong.kteloader bővítményhez kapcsolódó hiba, amely megakadályozza az Excel indítását. Több, a fórumon leírt megoldást kipróbáltam sikertelenül.
Ami nekem bevált, az a v26 eltávolítása, a rendszerleíró adatbázis tisztítása, majd a régi telepítése v23 (Megpróbáltam v26, v25, v24 és ugyanazok a sikertelen eredmények). A régi verzió működik nekem Windows 11-ben és MS Office 365-ben. Nem fogom élvezni a v26 látszólagos fejlesztéseit, de legalább van valami és működik.

Remélem a ExtendOffice A csapat tesztelheti a Windows 11 Enterprise 64 bites 21H2 verzióját.
A v23 nekem működik.

Raul Flores
·
2 éve
·
1 szereti
·
0 szavazat
·
0 Comments
·
Szia Raúl Flores!

Két verziót állítottunk be azoknak a felhasználóknak, akiknél a Detong.Kteloader bővítmény problémája van. Kérjük, töltse le a két verziót az alábbiak szerint. 
KutoolsforExcelSetup.Debug.A
KutoolsforExcelSetup.Debug.p

Ezután telepítse és használja őket egyenként. Ezt követően, kérjük, mondja el nekünk, hogy valamelyik működik-e az Ön számára.

Előre is köszönöm.

Amanda
·
2 éve
·
1 szereti
·
0 szavazat
·
0 Comments
·
Hi Amanda, 

Én is tapasztaltam ugyanezt a problémát, és megpróbáltam mindkét telepítőfájl használatával telepíteni, ahogy említetted, de nem mindegyik működik. Bármilyen javaslat ? 
·
2 éve
·
1 szereti
·
0 szavazat
·
0 Comments
·
Szia banumurti.danardono!

Az Excelben a Kutools lapon keresse meg Segítség > Beállítási központ. A felugró párbeszédpanelen ellenőrizze Engedélyezze a kompatibilis módotvagy Indításkor tiltsa le a navigációs ablakot tesztelni, hogy a Kutools megfelelően működik-e.
beállítás.png


Ha azonban nem látja a Indításkor tiltsa le a navigációs ablakot lehetőséget, telepítse újra a fájlokat:
KutoolsforExcelSetup.Debug.A
KutoolsforExcelSetup.Debug.p

Előre is köszönöm.

Amanda
·
2 éve
·
1 szereti
·
0 szavazat
·
0 Comments
·
Hónapok óta küzdök ezzel a detong.kteloader problémával, és időnként próbálom megnézni, hogy a probléma megoldódott-e új telepítéssel, sikertelenül. Az Excel egyszerűen nem nyílik meg, ha a Kutools engedélyezve van, egyáltalán.

Észrevettem, hogy az Excel-bővítményeimben a Kutools Utilities az "inaktív alkalmazások" részben szerepel, és a Kutools for Excel programfájljaiban található a "Betöltés" fájl mappájában. Korábban észrevettem, hogy az adott fájlnak a program mappámban nincs kiterjesztése. Az utolsó módosítás dátuma mindig 12., de a Kutools friss telepítése után a létrehozás dátuma a telepítés dátuma. Megpróbáltam kitalálni, hogy mi legyen a fájlkiterjesztés a mappában lévő többi fájl alapján, és kipróbáltam a .dll, .exe, .exe.manifest fájlokat, amelyek egyike sem működik.

Tudja, hogy mi legyen a Betöltési fájl kiterjesztése? Gondolja, hogy a fájl kiterjesztése lehetővé tenné a bővítmény megfelelő működését? Az Office 365-öt futtatom Windows 11 rendszeren.

A többi kutools bővítmény: Engedélyezve - Kutools for Excel Helper és letiltva - Kutools for Excel 26.00. Kipróbáltam a fórumon felsorolt ​​összes többi lehetséges javítást, kivéve a korábbi verzióra való visszaállítást. Telepítettem a P & A hibakereső fájlokat, és észrevettem, hogy a 27.00-as verzióm van, de még mindig megvan a betöltő fájl és a kiterjesztés, valamint a detong.kteloader hiba. 

Előre is köszönöm.
 
·
2 éve
·
1 szereti
·
0 szavazat
·
0 Comments
·
Szia Oliviatrost!

Szóval elnézést a bajért. A fejlesztőcsapat újonnan frissített béta verziót biztosított, kérjük telepítse ide, és próbálja ki.

Ha a probléma továbbra is fennáll, küldje el a számítógépén található dokumentumot: "C:\Users\[Felhasználónév]\Documents\Kutools for Excel\KutoolsBootInformation\BootDebugInfo.txt" az amanda@ címre.extendoffice. Com.
Kérjük, módosítsa a „[Felhasználónév]” részt a tényleges felhasználói nevére. Vagy egyszerűen csak elmehetsz a dokumentumok az alábbiak szerint közvetlenül, majd keresse meg Kutools az Excel számára > KutoolsBootInformation, akkor megtalálja a BootDebugInfo.txt.
  dokumentumok.png


Előre is köszönöm.

Amanda
·
2 éve
·
1 szereti
·
0 szavazat
·
0 Comments
·
Hi Amanda,
Telepítettem a béta, A és P verziót, de nem mindegyik működik ugyanazzal a hibával.

Lent található a bootpdebuginfo.txt

Windows-verzió: Windows 10 (10.0-s verzió, Build 19041, 64 bites kiadás)
Windows felhasználói felület: angol
20220125104813656: ProcessStep001
20220125104813656: ProcessStep002
20220125104813657: ProcessStep003
20220125104813658: ProcessStep004
20220125104813658: ProcessStep005
20220125104813659: ProcessStep006
20220125104813660: ProcessStep007
20220125104813660: ProcessStep008
20220125104813661: ProcessStep009
20220125104813666: ProcessStep010
20220125104813668: ProcessStep011
20220125104813669: ProcessStep012

Köszönöm
·
2 éve
·
1 szereti
·
0 szavazat
·
0 Comments
·
Szóval elnézést a bajért. A fejlesztőcsapat újonnan frissített béta verziót biztosított, kérjük telepítse ide, és próbálja ki.

Ha a probléma továbbra is fennáll, küldje el a számítógépén található dokumentumot: "C:\Users\[Felhasználónév]\Documents\Kutools for Excel\KutoolsBootInformation\BootDebugInfo.txt" az amanda@ címre.extendoffice. Com.
Kérjük, módosítsa a „[Felhasználónév]” részt a tényleges felhasználói nevére. Vagy egyszerűen csak elmehetsz a dokumentumok az alábbiak szerint közvetlenül, majd keresse meg Kutools az Excel számára > KutoolsBootInformation, akkor megtalálja a BootDebugInfo.txt.
 [attachment]documents.png[/attachment]

Előre is köszönöm.

Amanda

Szia banumurti.danardono@gmail.com!

Nagyon sajnálom, hogy az előző bejegyzéshez csatolt béta régi volt. Már frissítettem a bejegyzésben. Kérjük, telepítse az új béta verziót, és próbálja meg.

Szóval elnézést a bajért. És remélem, a béta működik az Ön számára.

Amanda
·
2 éve
·
1 szereti
·
0 szavazat
·
0 Comments
·
Köszönöm szépen Amanda

Most már működik, eltávolítottam, és telepítettem a 20220125 béta verziót.

Jó munkát
·
2 éve
·
1 szereti
·
0 szavazat
·
0 Comments
·
Hi all,

Ha a Detong.Kteloader bővítményproblémákba ütközött, töltse le és telepítse újra a Kutools for Excel 26 alkalmazást: https://www.extendoffice.com/download/kutools-for-excel.html

Ha további kérdése van, forduljon hozzám bizalommal.

Amanda
·
2 éve
·
1 szereti
·
0 szavazat
·
0 Comments
·
Amanda;
Ugyanaz a probléma, hogy a Betöltés kiterjesztés nélkül jelenik meg. Nincs KutoolsBootInformációnk a KuTools for Excel mappában. Eltávolította és újratelepítette a KUTools-t a megadott hivatkozásról. Jelenleg az Excel nem válaszol a KUTools bővítményekkel való megnyitásakor. A bővítmények betöltése le van tiltva.
Valami javaslat?
Kösz
·
2 éve
·
1 szereti
·
0 szavazat
·
0 Comments
·
 A Windows operációs rendszer melyik verzióját futtatom?[/url] ), az Excel verzióját és a számítógépén használt nyelvet. Kérjük, küldje el nekünk részletesen, hogyan romlott el a bővítmény, egy kép vagy fájl csatolása még jobb lenne. Ez egy használt szolgáltatás vagy egy adott megnyitott fájl miatt van? Vagy ez csak egy excel fájl megnyitása után történik? ... És hogyan néz ki, amikor a bővítmény rosszul ment?

Minden bizonnyal mindent megteszünk, hogy kijavítsuk a hibákat. Mivel azonban a problémák nagyon eltérőek lehetnek, különösen sok különböző számítógépes környezetben, ez sok időt vesz igénybe. Ezért kérjük, frissítsen a legújabb verziónkra, vagy kérjen tőlünk, hogy küldjük el Önnek azt a verziót, amelyik az Ön számítógépén működik az Ön jelenlegi használatához.

Szóval elnézést a bajért.

Üdvözlettel,
Amanda

Szia Indra,

Meg tudná adni a számítógépére vonatkozó információkat? Előre is köszönöm.

Amanda
·
2 éve
·
1 szereti
·
0 szavazat
·
0 Comments
·
Ugyanez a problémám, a Kutools emiatt nem működik, és a megoldás sem működik az oldalamon.
Tehetünk valamit?
·
1 éve
·
1 szereti
·
0 szavazat
·
0 Comments
·
Szia,

Próbáld ki a béta verziót: https://download.extendoffice.com/downloads/Kutools-for-Excel/beta/27.00/KutoolsforExcelSetup.exe

Ha bármilyen probléma van, kérem, ne habozzon kérdezni.

Amanda
·
1 éve
·
1 szereti
·
0 szavazat
·
0 Comments
·
Köszönöm Amanda.

Eltávolítottam az előző verziót, és telepítettem ezt a béta verziót.
Még mindig ugyanaz az ablak jelenik meg, amikor megnyitom az Excelt, mondván, hogy a detong.kteloader hibát generált. És ha nem deaktiválom a Kutoolst a felszólításnak megfelelően, a Kutools nem működik, és bárhová kattinthatok, de nem történik semmi.

Nem vagyok benne biztos, hogy van-e hatása, de a Parallells-t megfelelő Office-telepítéssel használom.
·
1 éve
·
1 szereti
·
0 szavazat
·
0 Comments
·
Szia,

Küldjön Visszacsatolás > Hibabeküldés a Segítség csoport a Kutools fülre, és küldje el nekünk a hibafájlt (KutoolsInfo.txt).
error submission.png


Kérjük, add hozzá detong.kteloader az üzenet tárgyában.

Előre is köszönöm.

Amanda
·
1 éve
·
1 szereti
·
0 szavazat
·
0 Comments
·
A teljes hozzászólás megtekintése