By kevin.o.townsend@outlook.com-1 03. április 2022-én, vasárnap
Csatlakozik a következő témákhoz: Kutools for Word
Válaszok 4
Kedvencek 0
Nézetek 9.5K
Szavazatok 0
Találtam egy bejegyzést a "Replace Soft Returns to Hard Returns with Kutools For Word" című bejegyzést. Úgy tűnik, hogy ez egy globális művelet, nem pedig valami, amit a szöveg egy kiválasztott szakaszára lehetne célozni. (Az eszköztár képe sem egyezik a Kutools For Word 10-es verziójával, így nem találom a leírt bejegyzést. Találtam valami hasonlót a Konvertálás alatt, de globális jellegű.) Sok hozzám hasonló ember használja a " keresés és csere" a Wordben ismétlődő módon. Bár a Word megtartja azt, amit egy munkamenethez csinálok, nem teszi lehetővé, hogy ezeket a műveleteket elmentse a következő munkamenetekbe. Jó lenne, ha munkamenetről munkamenetre mentené a keresési és csereműveleteket. Ez lehetővé tenné számunkra, hogy a keresést és a cserét konkrét szövegre célozzuk a globális „mindent vagy semmit” megközelítés helyett. Köszönöm.
Szia Kevin,

--- Úgy tűnik, hogy ez egy globális művelet, nem pedig olyasvalami, amelyet a szöveg egy kiválasztott szakaszára lehet megcélozni.
--- Sajnáljuk, hogy nem tudja a kiválasztott szövegrészre célozni. Azonban csak a fő dokumentumban, fejlécben, megjegyzésben stb. található. Lásd a képernyőképet:
szakasz keresése.png



--- Bár a Word megtartja azt, amit egy munkamenethez csinálok, nem teszi lehetővé, hogy ezeket a műveleteket elmentse a következő munkamenetekbe.
--- A featre-vel Kötegelt keresés és csere, a Mentés gombra kattintva elmentheti a senario keresési és cseréje beállítást, és ezt alkalmazhatja a jövőbeni dokumentumok létrehozására (keresse meg a senario Lovarda bekarikázott az alábbi képernyőképen). Ezenkívül egyetlen kattintással több dokumentumot, valamint más fájlokat (beleértve a txt-, htm- és html-fájlokat) is megkereshet és lecserélhet.
mentése senario.png


Ha további kérdése van, ne habozzon feltenni.

Amanda
·
2 éve
·
0 szereti
·
0 szavazat
·
0 Comments
·
Amanda,

Köszönjük a válaszát. Amit javasoltam, amit reméltem látni egy jövőbeli kiadásban, az az volt, hogy a keresés és csere nem érinti a teljes dokumentumot, a fejlécet vagy láblécet stb., hanem azt, hogy a változtatás kevésbé legyen globális, és utána menthető legyen. hogy későbbi használatra. Például, ha azt szeretném, hogy egy 20 oldalas dokumentumnak csak három, sortöréssel rendelkező bekezdése legyen bekezdésjelekre módosítva, kijelölhetem a bekezdéseket, és a megtalálás és csere funkcióval javíthatom. Nem szeretném, hogy mind a 20 oldalt érintse, csak a kiválasztott területet. Most, ha valami ehhez hasonlót keresek, és heti öt napot, évi 52 hetet lecserélek, minden nap újból létre kell hoznom és le kell cserélnem a keresési karakterláncot, évente 260 alkalommal. A kötegelt keresés és csere nagyszerű, HA azt szeretné, hogy az egész dokumentumot érintse. A probléma az, hogy ha valamit KEVESEBBEN csinál, mint az egész dokumentum, de ISMÉTLŐEN csinálja, akkor nincs mód a keresési és cserekarakterlánc mentésére a Word mindennapi leállítása után. A rendelkezésedre álló eszközök nagyszerűek, ha az egész dokumentumot le akarod fedni, de a kevésbé globális, de ismétlődő műveletek nem foglalkoznak. Ez volt a javaslatom alapja. Remélem, ezt megfontolja a jövőben. Még egyszer köszönöm válaszát.
·
2 éve
·
0 szereti
·
0 szavazat
·
0 Comments
·
köszönöm a kedves tájékoztatást. felteszem a könyvjelzők közé ezt a témát https://www.extendoffice.com/forum/6-kutools-for-word/2593-ability-to-save-multiple-find-and-replace-from-session-to-session.html
·
2 éve
·
0 szereti
·
0 szavazat
·
0 Comments
·
Amanda,

Köszönjük a válaszát. Amit javasoltam, amit reméltem látni egy jövőbeli kiadásban, az az volt, hogy a keresés és csere nem érinti a teljes dokumentumot, a fejlécet vagy láblécet stb., hanem azt, hogy a változtatás kevésbé legyen globális, és utána menthető legyen. hogy későbbi használatra. Például, ha azt szeretném, hogy egy 20 oldalas dokumentumnak csak három, sortöréssel rendelkező bekezdése legyen bekezdésjelekre módosítva, kijelölhetem a bekezdéseket, és a megtalálás és csere funkcióval javíthatom. Nem szeretném, hogy mind a 20 oldalt érintse, csak a kiválasztott területet. Most, ha valami ehhez hasonlót keresek, és heti öt napot, évi 52 hetet lecserélek, minden nap újból létre kell hoznom és le kell cserélnem a keresési karakterláncot, évente 260 alkalommal. A kötegelt keresés és csere nagyszerű, HA azt szeretné, hogy az egész dokumentumot érintse. A probléma az, hogy ha valamit KEVESEBBEN csinál, mint az egész dokumentum, de ISMÉTLŐEN csinálja, akkor nincs mód a keresési és cserekarakterlánc mentésére a Word mindennapi leállítása után. A rendelkezésedre álló eszközök nagyszerűek, ha az egész dokumentumot le akarod fedni, de a kevésbé globális, de ismétlődő műveletek nem foglalkoznak. Ez volt a javaslatom alapja. Remélem, ezt megfontolja a jövőben. Még egyszer köszönöm válaszát.


Szia Kevin,

Köszönöm a visszajelzést. Továbbítom a fejlesztőcsapatunknak. És nagyon hálás vagyok a részletekért, amelyeket megosztottál velem.

Még egyszer köszönöm,
Amanda
·
2 éve
·
0 szereti
·
0 szavazat
·
0 Comments
·
A teljes hozzászólás megtekintése