By wilkinson.bj@gmail.com 22. december 2017-én, pénteken
Csatlakozik a következő témákhoz: Iroda fül
Válaszok 5
Kedvencek 0
Nézetek 7.8K
Szavazatok 0
Az Office Tab 13.10-et használom az Office 365-tel a Windows 10 Fall Creators Update rendszerében.

Észrevettem néhány különbséget az Office Tab Excelben és a Wordben való működése között.
1. Az Excelben a módosított fájl csillag eltűnik a lapról, amint elmentem a lap fájlját.
A Wordben a lap addig nem frissül, amíg el nem mentem, és rá nem kattintok a lap fájljának törzsére.

2. Excelben meg tudok nyitni egy word fájlt az "Office Favorites" csoportból. Az elvárásoknak megfelelően működik.
Wordben, amikor megnyitom az "Office Kedvencek" csoportot, megjelennek az általam hozzáadott Excel fájlok, de ha rákattintok az egyikre az Excel nem nyílik meg a fájllal, vagy ha az Excel már meg van nyitva, akkor nem nyílik meg benne a fájl.

Az Excel és a Word is azonos beállításokkal van konfigurálva az „Office Tab Center 2013-16” alkalmazásban. Más is találkozott már ezzel? Ha igen, és talált egy javítást vagy megoldást az Excel és a Word azonos (és szándékolt) működéséhez, megosztaná itt.

Kösz.
Helló,
Kérjük, próbálja meg letiltani az összes többi bővítményt a Word bővítménykezelőjében.
A második kiadásnál "A Wordben, amikor megnyitom az "Office Favorites" csoportot, megjelennek az általam hozzáadott Excel-fájlok, de amikor rákattintok az egyikre, az Excel nem nyílik meg a fájllal."
Kérjük, győződjön meg arról, hogy a fájl létezik.
Előre is köszönöm.
·
6 éve
·
0 szereti
·
0 szavazat
·
0 Comments
·
Köszönöm válaszát, Jay.
1. probléma: Megpróbálom letiltani a szükségtelen bővítményeket, de csak az Office 365-tel telepített alapértelmezett bővítmények vannak.
2. probléma: Igen, az Excel-fájl, amelyet megpróbálok megnyitni, létezik. Ez persze nem probléma, mivel számos más kényelmes módon meg tudom nyitni, csak az érdekel, hogy az "Office Favorites" olyan jól működik Word-dokumentum megnyitásakor az Excelből, de egyáltalán nem, amikor megpróbálunk megnyitni egy Excel dokumentum a Wordből.

Csak kíváncsiságból fogok vele dolgozni, és értesítem, ha találok megoldást az adott rendszeremen.

Köszi mégegyszer.
Bruce
·
6 éve
·
0 szereti
·
0 szavazat
·
0 Comments
·
Helló,
Telepítetted a legújabb verziót?
2. probléma: Igen, az Excel-fájl, amelyet megpróbálok megnyitni, létezik. Ez persze nem probléma, mivel számos más kényelmes módon meg tudom nyitni, csak az érdekel, hogy az "Office Favorites" olyan jól működik Word-dokumentum megnyitásakor az Excelből, de egyáltalán nem, amikor megpróbálunk megnyitni egy Excel dokumentum a Wordből.
Kérjük, próbáljon meg létrehozni egy üres új Excel-fájlt, és mentse el az "Office Favorites" mappába, majd próbálja meg megnyitni az Excel fájlt a Word alkalmazás "Office Favorites" mappájából.
Előre is köszönöm.
·
6 éve
·
0 szereti
·
0 szavazat
·
0 Comments
·
Ha ez ismétlődő válasz, akkor elnézést. Amikor befejeztem az előzőt, észrevettem, hogy lejárt a munkamenetem. Nem tudom, hogy benyújtották-e vagy sem.

Telepítettem az Office Tab legújabb verzióját, a 13.10.0.0-t. Ami azt illeti, az Office Tab és az Office 365 is a múlt héten került telepítésre egy új számítógépre.

2. probléma: Létrehoztam egy üres "OfficeFavorites.xlsx" Excel-fájlt, és hozzáadtam az Office Kedvencek csoportjához. Aztán megpróbáltam megnyitni, zárt Excellel, majd nyitott és aktív Excellel is. A fájl egyik esetben sem nyílt meg.

Lenyűgözött és nagyra értékelem a támogatását ezekben a témákban. Remélem, nem tekinti őket panasznak, vagy nem érzi úgy, hogy miattuk leértékelem az Office Tabot. Éppen ellenkezőleg, rendkívül hasznosnak találom az alkalmazást, és ezek a problémák csak apró anomáliák, amelyeket érdekesnek találok, és remélem, hogy Ön is így tesz.
·
6 éve
·
0 szereti
·
0 szavazat
·
0 Comments
·
Helló,
Ez bizonyos körülmények között hiba lehet.
A következő verzióban megpróbáljuk kijavítani.
Próbáljon meg kétszer rákattintani az Excel-fájlra, hogy megnyissa az Office Favorite csoportból.
Előre is köszönöm.
·
6 éve
·
0 szereti
·
0 szavazat
·
0 Comments
·
A teljes hozzászólás megtekintése