21 hétfő, 2022 március
  6 Válaszok
  28K látogatás
0
Szavazatok
Kibont
Iroda Tab 14.50

Innen letöltheti a legújabb verziót Az Office Tab legújabb verziója.

Fejlesztések:

1. Az indítási sebesség optimalizálása, a működési stabilitás javítása és az ismert szoftverösszeomlási forgatókönyvek javítása.
2. Az Excel és a Word támogatja a hálózati fájlok új ablakban történő megnyitását a jobb egérgombos menüben.
3. Optimalizált néhány prompt, valamint ikonok a prompt űrlapokhoz.


Rögzített:

1. Rögzített néhány kisebb hibát.
A bejegyzés megtekintése
1 éve
·
#2779
0
Szavazatok
Kibont
Letöltöttem az új Office Tab 64 bites verzióját a webhelyről, és újratelepítettem. Azonban továbbra is azt írta, hogy "Office Tab 14.10". És amikor ellenőriztem, rájöttem, hogy a C:\Program Files (x86)\ mappába van telepítve.ExtendOffice ami 32 bites verziót jelent.

Egy másik problémám az, hogy néha a Word ablakai (az OfficeTab használatakor) teljesen eltűntek a tálcáról és a feladatkezelőről, bár a Word továbbra is fut. Ha véletlenül kicsinyítettem az ablakot, eltűnt, és csak akkor jelenik meg újra, ha új Word fájlt nyitok meg, néha különböző asztalokon jelenik meg.

Kérem, segítsen. Köszönöm.
0
Szavazatok
Kibont
Szia,

Kérjük, távolítsa el az Office lapot számítógépéről, majd töltse le és telepítse az .exe csomagot a letöltési oldalról: https://www.extendoffice.com/download/office-tab.html
exe.png

Szoftverünk a Windows 32 és 64 bites verziójával is kompatibilis.

Amanda
Mellékletek (1)
1 éve
·
#3016
0
Szavazatok
Kibont
Nagyon részletes útmutató, köszönöm szépen!
Sokáig abban reménykedtem, hogy a több- és egyablakos mód közötti váltás lehetősége jobb lesz. Talán egy gyorsbillentyűvel vagy a Gyorselérési eszköztáron. Ezt elég gyakran használom.
Egy másik dolog, amit remélek, az az, hogy az Office Tab új frissítéseket fog keresni. Vagy esetleg postázni, ha ott van.
0
Szavazatok
Kibont
Sokáig abban reménykedtem, hogy a több- és egyablakos mód közötti váltás lehetősége jobb lesz. Talán egy gyorsbillentyűvel vagy a Gyorselérési eszköztáron. Ezt elég gyakran használom.
Egy másik dolog, amit remélek, az az, hogy az Office Tab új frissítéseket fog keresni. Vagy esetleg postázni, ha ott van.
Szia,

Köszönöm a visszajelzést. Ezt a kérést rögzítem, és elküldöm fejlesztőcsapatunknak.
És igen, az új verzió megjelenésekor e-mailt küldünk az előfizetőinknek. Kérjük, győződjön meg arról, hogy feliratkozott weboldalunkra. :)

Amanda
1 éve
·
#3437
0
Szavazatok
Kibont
Szia! Reméltem, hogy egy év múlva lesz egy újabb (kisebb) új verzió, ahol megoldódott a probléma, amiről Jay Chivoval leveleztem 2021 júliusában (!):


"néhány évig az Excel nem zár be megfelelően. Amikor az [x] vagy Alt-f4 billentyűvel zár, a legtöbb esetben üresen marad, és csak a tálcán lévő jobb gombbal zárható be>bezárás. Mindig az Office Tab-re gyanakodtam, de reméltem 2019-re frissítéssel megoldódna. De nem. Amikor letiltottam az Office Tabot, a probléma eltűnt."
  • Oldal:
  • 1
Erre a bejegyzésre még nem válaszoltak.