Péntek, december 16 2022
  4 Válaszok
  5.5K látogatás
0
Szavazatok
Kibont
A Powerpoint for Microsoft 365 MSO futtatása (2212-es, 64 bites verzió). Az Office lap kiválóan működik az Excel és a Word esetében, de ha véletlenül három vagy több Powerpoint-deck van nyitva, akkor zárolja és leállítja a Powerpointot. Ezután kemény zárást kell végeznem a Powerpointon. Az OfficeTab legújabb verzióját futtatom. ez volt a probléma az officeTab korábbi verzióinál. Ki kellett kapcsolnom az OfficeTab-ot a PowerPointhoz, és csak az Officetab-ot kellett használnom az Excelhez.

Ez a probléma mindegyik megoldódik? 4 éve volt.
1 éve
·
#3331
0
Szavazatok
Kibont
Az összes többi PowerPoint-bővítményt letiltottam, és az Office lap egyszer működött, amikor három .pptx lap volt egy nézetben, de aztán összeomlott. most a Powerpoint nem engedi, hogy aktívvá tegyem az Office lapbővítményt. inaktívvá teszi; ettől függetlenül ha az állapotot aktívra állítom, akkor visszadobja inaktívra. Eltávolítottam és újratelepítettem, és ugyanez történik. nyisson meg egy .pptx fájlt, és azt írja ki, hogy a powerpointnak problémái vannak az Office tab bővítményével, és letiltja a .pptx esetén.
11 hónap
·
#3533
0
Szavazatok
Kibont
ha az állapotot aktívra állítom, akkor visszadobja inaktívra. Eltávolítottam és újratelepítettem, és ugyanez történik. nyisson meg egy .pptx fájlt, és azt írja ki, hogy a powerpointnak problémái vannak az Office tab bővítményével, és letiltja a .pptx esetén.
0
Szavazatok
Kibont
Szia,

Megpróbálná letiltani a többi PowerPoint-bővítményt, és utána ellenőrizni, hogy az Office Tab megfelelően működik-e? Elnézést kérünk a kellemetlenségért.

Amanda
11 hónap
·
#3535
0
Szavazatok
Kibont
A PowerPoint összes bővítményét letiltottam, és a probléma továbbra is fennáll. Az OfficeTab összeomlik, mondván, hogy problémái vannak a PowerPointtal, miután egynél több pptx fájl van nyitva. Néha, amikor megnyitja a PowerPoint, azt mondja, hogy problémák vannak az OfficeTabbal.
  • Oldal:
  • 1
Erre a bejegyzésre még nem válaszoltak.