By kris.wharton 01. április 2020., szerda
Csatlakozik a következő témákhoz: Iroda fül
Válaszok 11
Kedvencek 0
Nézetek 9K
Szavazatok 0
Az Excel ezt könnyedén megteszi natív módon, a View-New Window menüpontra lépve, de a telepített Office lap (14) mellett úgy tűnik, hogy nem tudom működésre bírni.

A pontosítás kedvéért két különböző ablakban szeretném megnyitni az "ugyanazt" az Excel-munkafüzetet, hogy egyszerre két különböző munkalapon dolgozhassak.

Nyilvánvalóan megkerülhetem, ha egy munkalapot elmentek egy új külön fájlba, de ez felesleges extra lépésnek tűnik.

Azonnali válasz reményében.

Köszönöm,

Kris...
Új ablak létrehozásához nyomja meg a CTRL+N billentyűkombinációt. Az Excel ugyanazon munkafüzet több ablakát jelöli ki úgy, hogy kettőspontot és számot fűz a fájlnévhez a címsorban. Váltson az új ablakra, majd kattintson a megtekinteni kívánt lapra. Ismételje meg az 1. és 2. lépést minden egyes ablaknál, amelyet meg szeretne tekinteni.
·
3 éve
·
0 szereti
·
0 szavazat
·
0 Comments
·
Értem ezt, de telepített Office lappal nem működött. Működik ez Önnek, ha az Office Tab telepítve van?
·
3 éve
·
0 szereti
·
0 szavazat
·
0 Comments
·
Nézet – Az új ablak jól működik számomra – Office 2019-et használok
·
3 éve
·
0 szereti
·
0 szavazat
·
0 Comments
·
Elnézést, figyelmen kívül hagyja az előzőt, nem működik
·
3 éve
·
0 szereti
·
0 szavazat
·
0 Comments
·
Frusztráló, nem?
·
3 éve
·
0 szereti
·
0 szavazat
·
0 Comments
·
Helló,
Kérem, próbáljon meg néhány képernyőképet készíteni a probléma bemutatására? Vagy vegye fel velünk a kapcsolatot a support@ címenextendoffice.com. Előre is köszönöm.
·
3 éve
·
0 szereti
·
0 szavazat
·
0 Comments
·
Lásd három képernyőképet alább.

A „Megnyitás új ablakban” opció nem elérhető!

Mi a megoldás???
·
3 éve
·
0 szereti
·
0 szavazat
·
0 Comments
·
Áprilisban kérdeztem erről, és valaki, Jay Chivo azt mondta, hogy ez nem támogatott.

Nagyon alapvető dolognak tűnik, hogy ugyanazt a fájlt két ablakban tekinthetjük meg és dolgozhatunk rajta.

Mikor foglalkoznak ezzel?
·
3 éve
·
0 szereti
·
0 szavazat
·
0 Comments
·
Nem működik. A Ctrl + N egy új könyvet hoz létre, nem pedig ugyanannak a könyvnek új ablakát.

Általában a -View, -New Window opciót választanám, ekkor ugyanaz a munkafüzet nyílik meg két lapon, de ugyanabban az ablakban.

Ugyanazt a munkafüzetet két különböző ablakban szeretném látni, esetemben mindegyiket külön monitoron.

Ez egyszerűen megtehető Excelben, az Office fül telepítése nélkül.

Azt hiszem, ideiglenesen letilthatom az Office-tab-ot, majd újra engedélyezhetem. Úgy tűnik, ezt a lehetőséget el kell kerülni
·
3 éve
·
0 szereti
·
0 szavazat
·
0 Comments
·
Nem biztos benne, hogy ez jó-e, de valahogy működik a probléma körül:

a megnyitott munkalapon lépjen a Nézet --> Új ablak menüpontra
Ekkor látok egymás mellett két fület ugyanahhoz a munkafüzethez, a nevekben különböző számokkal
Ezután lépjen a Nézet elemre --> kattintson a "Nézet egymás mellett" gombra
Ekkor két verzió nyílik meg, és az egyiket ráhúzhatom a második monitorra. (bár úgy tűnik, hogy bezárja a lapokat hozzáadva)
Ha ismét rákattint a „Nézet egymás mellett” lehetőségre, visszatér az előzőhöz
·
3 éve
·
0 szereti
·
0 szavazat
·
0 Comments
·
Megpróbálom, legalábbis amíg a Kutools meg nem javítja, ez egy jó megoldás. Be kell zárnom az összes munkalapomat, kivéve azt, amelyet másolnom kell.

Ez egy javulás!

Köszönöm, hogy nem adtad fel ezt (
·
3 éve
·
0 szereti
·
0 szavazat
·
0 Comments
·
A teljes hozzászólás megtekintése