Szerda, április 01 2020
  11 Válaszok
  9K látogatás
0
Szavazatok
Kibont
Az Excel ezt könnyedén megteszi natív módon, a View-New Window menüpontra lépve, de a telepített Office lap (14) mellett úgy tűnik, hogy nem tudom működésre bírni.

A pontosítás kedvéért két különböző ablakban szeretném megnyitni az "ugyanazt" az Excel-munkafüzetet, hogy egyszerre két különböző munkalapon dolgozhassak.

Nyilvánvalóan megkerülhetem, ha egy munkalapot elmentek egy új külön fájlba, de ez felesleges extra lépésnek tűnik.

Azonnali válasz reményében.

Köszönöm,

Kris...
3 éve
·
#2095
0
Szavazatok
Kibont
Új ablak létrehozásához nyomja meg a CTRL+N billentyűkombinációt. Az Excel ugyanazon munkafüzet több ablakát jelöli ki úgy, hogy kettőspontot és számot fűz a fájlnévhez a címsorban. Váltson az új ablakra, majd kattintson a megtekinteni kívánt lapra. Ismételje meg az 1. és 2. lépést minden egyes ablaknál, amelyet meg szeretne tekinteni.
0
Szavazatok
Kibont
Értem ezt, de telepített Office lappal nem működött. Működik ez Önnek, ha az Office Tab telepítve van?
Nézet – Az új ablak jól működik számomra – Office 2019-et használok
Elnézést, figyelmen kívül hagyja az előzőt, nem működik
0
Szavazatok
Kibont
Frusztráló, nem?
0
Szavazatok
Kibont
Helló,
Kérem, próbáljon meg néhány képernyőképet készíteni a probléma bemutatására? Vagy vegye fel velünk a kapcsolatot a . Előre is köszönöm.
0
Szavazatok
Kibont
Lásd három képernyőképet alább.

A „Megnyitás új ablakban” opció nem elérhető!

Mi a megoldás???
0
Szavazatok
Kibont
Áprilisban kérdeztem erről, és valaki, Jay Chivo azt mondta, hogy ez nem támogatott.

Nagyon alapvető dolognak tűnik, hogy ugyanazt a fájlt két ablakban tekinthetjük meg és dolgozhatunk rajta.

Mikor foglalkoznak ezzel?
0
Szavazatok
Kibont
Nem működik. A Ctrl + N egy új könyvet hoz létre, nem pedig ugyanannak a könyvnek új ablakát.

Általában a -View, -New Window opciót választanám, ekkor ugyanaz a munkafüzet nyílik meg két lapon, de ugyanabban az ablakban.

Ugyanazt a munkafüzetet két különböző ablakban szeretném látni, esetemben mindegyiket külön monitoron.

Ez egyszerűen megtehető Excelben, az Office fül telepítése nélkül.

Azt hiszem, ideiglenesen letilthatom az Office-tab-ot, majd újra engedélyezhetem. Úgy tűnik, ezt a lehetőséget el kell kerülni :)
Nem biztos benne, hogy ez jó-e, de valahogy működik a probléma körül:

a megnyitott munkalapon lépjen a Nézet --> Új ablak menüpontra
Ekkor látok egymás mellett két fület ugyanahhoz a munkafüzethez, a nevekben különböző számokkal
Ezután lépjen a Nézet elemre --> kattintson a "Nézet egymás mellett" gombra
Ekkor két verzió nyílik meg, és az egyiket ráhúzhatom a második monitorra. (bár úgy tűnik, hogy bezárja a lapokat hozzáadva)
Ha ismét rákattint a „Nézet egymás mellett” lehetőségre, visszatér az előzőhöz
0
Szavazatok
Kibont
Megpróbálom, legalábbis amíg a Kutools meg nem javítja, ez egy jó megoldás. Be kell zárnom az összes munkalapomat, kivéve azt, amelyet másolnom kell.

Ez egy javulás!

Köszönöm, hogy nem adtad fel ezt :)(
  • Oldal:
  • 1
Erre a bejegyzésre még nem válaszoltak.