By adamsjiml 17. március 2021., szerda
Csatlakozik a következő témákhoz: Iroda fül
Válaszok 1
Kedvencek 0
Nézetek 8.6K
Szavazatok 0
Nemrég (véletlenül) letöltöttem a számítógépemre az Office tab enterprise legújabb verzióját, amelyen már volt egy régebbi verzió. Folyamatosan kaptam értesítéseket a vásárlásról (nem erre a számítógépre akartam vásárolni), ezért kétségbeesésből, hogy megszabaduljak az állandó bosszantó emlékeztetőtől, eltávolítottam. Ez láthatóan eltávolította a licencelt verziómat is. Szóval most szükségem van a régebbi verzióra, hogy újra tudjam telepíteni. A régebbi verzióhoz tartozó licenckulcs adataim az alábbi e-mail-sorban láthatók: Tisztelt Ügyfelünk! Megkaptuk megrendelését, köszönjük a támogatást ExtendOffice. Az Office Tab licenc neve és licenckódja a következő:

Ha a licenc neve így néz ki: „**** ****-1”, kérjük, győződjön meg arról, hogy beírta a „**** ****” és „-1” jelet a licencnév mezőbe. kulcs nem működik, kérjük, telepítse az Office Tab legújabb verzióját a következő címen:
http://www.extendoffice.com/downloads/SetupOfficeTab.exeHa bármilyen kérdése vagy problémája van, kérjük, küldjön nekem e-mailt. Nagyon szépen köszönjük! 
Üdvözlettel,
AddinTools & ExtendOffice
Helló,
Kérjük, ne tegye közzé licencinformációit a fórumban.
Kérjük, próbáljon kapcsolatba lépni velünk a sales@ email címenextendoffice. Com.
·
3 éve
·
0 szereti
·
0 szavazat
·
0 Comments
·
A teljes hozzászólás megtekintése