24, vasárnap, 2022 április
  1 Válaszok
  7.2K látogatás
0
Szavazatok
Kibont
Szia Jay, nem tudom, hogy kihagytam egy választ, de még mindig küzdök a Kutools for Outlook programmal.

A legújabb problémám az, hogy az Outlook letiltotta, mivel túl sokáig tart az Outlook elindítása.

Ezt megelőzően elküldtem Önnek a bővítményeket, de azok, amelyeket mellékelek, azt mutatják, hogy mely bővítményeket használjuk.
































































Arra számítok, hogy ha több üzenetet választok ki, átvihetem őket az aol mailből a gmail fiókomba. Úgy tűnik, hogy a tömeges előrelépés egy listát hoz létre a sheffieldi főiskolai cserefiókomból, de lásd a sharepoint hivatkozást az alábbi bővítmények képernyőképen.

Problémákat tapasztaltam akkor is, amikor megpróbáltam továbbítani a dolgokat az alábbiak szerint

Kérjük, nézze meg a szálat. Itt látnia kell a képernyőképeket okozza ezt a hibát

Sajnos nem tudtuk, hogy az üzenet a következő címre.

Steve

<>:
Nem található mx rekord a domain= számáraextendoffice.em

Itt van az egyik korai probléma



És ez volt az eredeti probléma. Nehéz képernyőképet készíteni, mivel az Outlook letiltja a Kutools-t.


Évekig tartott, míg ezt lefordítottam, így nem szeretném, ha újra kell telepítenem egy linkről, amit már megtettem.

Nagyon keményen igyekszem együttműködni Önnel ezen, de ha úgy tűnik, hogy nem olvassa el, amit küldök, és nem válaszol, úgy fogom tartani, hogy a terméke és a támogatása borzasztó. Kérem, térjen vissza hozzám egy értelmes válasszal. Btw, 32 évig dolgoztam szoftverekkel, MSc diplomám van számítástechnikából, és a British Computer Society okleveles tagja vagyok, tanári diplomával.

Üdvözlettel

Steve Marples






kivonat


Feladó: Steve Marples>
Elküldve: 15. április 2022. 10:14
Címzett: Steven Marples>
Tárgy: Re: ExtendOffice - A tömeges továbbítás nem működik

Ahogy az új hibajelentésemben kifejtettem, nem fogja beilleszteni a .jpg képernyőképet, amelyet paint segítségével jpg-vé alakítottam. .PNG volt

Töltse le az Outlook for Android rendszert

________________________________________
Feladó: Jay Chivo>
Elküldve: 15. április 2022., péntek, 08:57
Nak nek: <>
Tárgy: RE: ExtendOffice - A tömeges továbbítás nem működik


Kedves Smarples,

Köszönjük, hogy felvette velünk a kapcsolatot.

Kérjük, készítsen néhány képernyőképet a probléma bemutatására.

Telepítetted a legújabb verziót?

Előre is köszönöm.

Üdvözlettel,

Jay Chivo

Addin Technology Inc.

honlapok: https://www.extendoffice.com / https://www.addintools.com

Kövesse velünk:

Feladó: Támogatás
Elküldve: 15. április 2022., péntek, 2:09
Támogatni
Tárgy: ExtendOffice - A tömeges továbbítás nem működik

Kategóriák: Kutools for Outlook
Üzenet: Telepítettem, de a tömeges továbbítás csak a Exchange-fiókom listáját adtam meg, de e-mailt küldök a másik Google Fiókomnak. Nincs e-mail küldés a belépéshez.
Jay Chivo válaszolt, és küldött egy linket, amelyben felszólított, hogy töröljem a jelenlegi verziómat, és cseréljem le a linken lévővel. Szóval megtettem, de megkaptam
Üzenet: Ha most rákattintok a Tömeges továbbítás lehetőségre, az Outlookból „a művelet sikertelen 0” üzenetet ad vissza
Jay azt mondta, hogy távolítsam el a bővítményeket, és próbáljam újra, de nem tudom, melyik bővítményeket távolítsam el.

Megpróbáltam beilleszteni egy képernyőképet, de úgy tűnik, hogy a fájlok nem fogadják el sem a .png, sem a .jpg fájlokat

Úgy tűnik, Jay Chivo eltűnt, így nem tudok fejlődni.

Kérem, segítsen

Steve Marples
Elküldés dátuma: 15. április 2022., péntek 02:08
0
Szavazatok
Kibont
Hi Steve,

Szóval elnézést a bajért.

Az üzenetei szerint most nem tud képernyőképeket készíteni, mert az Outlook letiltotta a Kutools-t? Ha igen, telepítse újra a legújabb verziót a webhelyünkre, és próbálja meg újra a funkciót, és küldje el nekünk a probléma részleteit (szükség esetén képernyőképeket), hogy jobb módban tudjunk reprodukálni a problémát és kijavítani.

Azt is észrevettem, hogy egy e-mail címre érkezett>, de nem>. Ellenőriznéd, hogy akkor nem hallottál-e Jay Chivóról?

Előre is köszönöm.

Amanda
  • Oldal:
  • 1
Erre a bejegyzésre még nem válaszoltak.