Névtelen felhasználó
  Szerda, 11 május 2022
  1 Válaszok
  6.4K látogatás
0
Szavazatok
Kibont
Karácsonykor összeomlott a számítógépem. Újat kellett vennem, mert egy elektromos túlfeszültség az év elején okozott egy kis ismeretlen problémát, amiből nagy ismert probléma lett. Megvolt az összes biztonsági másolat. Volt néhány problémám az IMAP és a POP levelezés között, amelyeket úgy oldottam meg, hogy POP-t váltottam, így az összes e-mail címemet egyetlen PST-fájlba tudtam egyesíteni a „C” meghajtón, mint az összeomlás előtt.
Néhány hónapig, amíg az összes többi nem MSFT-szoftvert visszaállítottam, minden e-mail címemhez több e-mail fájlom volt. Ez sok duplikációt hozott létre. A legtöbb ismétlődést a PST Tools segítségével tudtam eltávolítani. Eszközkészlete nem tudott sok ismétlődő e-mailt kiszűrni; azonban.
Szóval megvettem az eszközt ExtendOffice volt a 4Team linkjén keresztül, amely jó néhányat eltávolított.

Importáltam az összes szabványos beépített Outlook-szabályomat, amelyek meghatározott mappákba küldik az e-maileket. A minap importáltam a ExtendOffice a kéretlen e-maileket megtaláló szabályokat. Mivel olyan sokáig tartott a számítógép újraépítése (adószezon és még sok más), 6,000 e-mailem van (a mappák száma szerint), hogy kiszűrjem a szemetet. NAGYON, NAGYON LASSAN fut.

Miért? Azon kívül, hogy megpróbáljuk elkerülni az e-mailek ilyen sokaságát, futhat-e gyorsabban a szemétszűrő?

BTW: Mi a címkék szintaxisa ezen a webhelyen?
0
Szavazatok
Kibont
Szia,

Elnézést a késői válaszért. Mindig megoldást keresünk a szemétszűrő gyorsabb futtatására. Ha azonban nagy mennyiségű e-mailje van, akkor bizonyos ideig tart, amíg a szűrés a jelenlegi verzióval történik.

Amint megvan a megoldás, beépítjük a jövőbeli verziókba.

Köszönjük visszajelzését.

Amanda
  • Oldal:
  • 1
Erre a bejegyzésre még nem válaszoltak.