By Favágó 17. június 2022-án, pénteken
Csatlakozik a következő témákhoz: Kutools az Outlook számára
Válaszok 7
Kedvencek 0
Nézetek 6.5K
Szavazatok 0
Hozzáférés megsértése a 00000000000001598090 címen az „OutlookKutools.dll” modulban. A 000000000000000 cím beolvasása


csak akkor indult el, amikor frissítettem a legújabb verzióra
Szia,

Elnézést a kellemetlenségekért. Távolítsa el a Kutools for Outlook programot a számítógépéről, majd töltse le és telepítse ezt a verziót: https://download.extendoffice.com/downloads/Kutools-for-Outlook/Beta/OutlookKutoolsSetup.exe

És ne habozzon feltenni, ha további kérdései vannak az új verzióval kapcsolatban.

Amanda
·
1 éve
·
0 szereti
·
0 szavazat
·
0 Comments
·
Köszönöm válaszát, és eltávolítottam/telepítettem, de most már megkapom

Hozzáférés megsértése a 00000000000001708170 címen az „OutlookKutools.dll” modulban. A 000000000000000 cím beolvasása
·
1 éve
·
0 szereti
·
0 szavazat
·
0 Comments
·
Szia,

Kérem, mondja el, mikor történt ez? Mikor szeretne e-mailt küldeni? Vagy közvetlenül az Outlook megnyitása után történik?

Amanda
·
1 éve
·
0 szereti
·
0 szavazat
·
0 Comments
·
Hi Amanda,

Ez akkor fordul elő, amikor az Outlook minden alkalommal elindul a legutóbbi frissítés óta (beleértve a béta verziót is).
Eltávolítottam, és visszaállítottam az eredeti verziómat, hogy megerősítsem, és nem kapok üzeneteket az indításkor. Nem tudom, melyik verziószámról van szó, mivel a fájlnevek ugyanazok, de 09. június 2022. előtti verzió (34,877 XNUMX KB). A továbbiakban figyelni fogom és beszámolok.

Mikrofon
·
1 éve
·
0 szereti
·
0 szavazat
·
0 Comments
·
Szia Mike,

Köszönjük az információt, és köszönöm a jövőbeli frissítéseket.

Amanda
·
1 éve
·
0 szereti
·
0 szavazat
·
0 Comments
·
Szia Mike,

Kérjük, próbálja meg letölteni ezt a verziót: https://download.extendoffice.com/downloads/Kutools-for-Outlook/Beta/OutlookKutoolsSetup.exe

Ennek ki kell javítania a hibát

Amanda
·
1 éve
·
0 szereti
·
0 szavazat
·
0 Comments
·
Hi Amanda,

A visszaállítás óta nem láttam a hibaüzenetet. Ez minden bizonnyal valami az új és béta verzióban.

Üdvözlettel,
Mikrofon
·
1 éve
·
0 szereti
·
0 szavazat
·
0 Comments
·
A teljes hozzászólás megtekintése