By fújjon 13. július 2022-én, szerdán
Csatlakozik a következő témákhoz: Kutools az Outlook számára
Válaszok 4
Kedvencek 0
Nézetek 7.7K
Szavazatok 0
Szia,

Alapvetően van néhány új számlázó szoftverünk, amely átvizsgálja az e-mailekhez csatolt számlákat, és automatikusan postázza azokat.

Arra törekszem, hogy az e-mailekhez csak számlák legyenek csatolva, más dokumentumok ne, például szerződési feltételek, árlisták stb.

Bekapcsoltam az automatikus leválasztást, és beállítottam néhány szabályt – azonban ha több melléklet van (pl. számla, szerződési feltételek és árlista), akkor a nem kívánt mellékletek közül csak az egyik lesz leválasztva. Van ötleted, hogyan változtassam meg, hogy minden szabályon átmenjen?

Üdvözlettel,

Beriában
Szia Berian,

Csatolna egy képernyőképet az automatikus leválasztás szabályairól?

Előre is köszönöm.

Amanda
·
1 éve
·
0 szereti
·
0 szavazat
·
0 Comments
·
Elnézést, megpróbáltam képet csatolni, de nem engedte – ezért megpróbáltam beágyazni egy képet.

Remélhetőleg ez jobban működik!

·
1 éve
·
0 szereti
·
0 szavazat
·
0 Comments
·
Továbbá, bár kimondja, hogy a szabályok fentről lefelé sorrendben érvényesek.

Amikor módosítja a sorrendet, kattintson az OK gombra. Ha visszatér a szabályokhoz - a sorrend valójában nem változik.
·
1 éve
·
0 szereti
·
0 szavazat
·
0 Comments
·
Szia,

Elnézést a késői válaszért. Kérjük, töltse le a béta verziót: https://download.extendoffice.com/downloads/Kutools-for-Outlook/Beta/OutlookKutoolsSetup.exe

A fenti verziónak alkalmaznia kell az összes Ön által létrehozott szabályt. Ha bármilyen probléma van, kérem jelezze

A szabályrendről, sajnálom, hogy nem támogatja a módosítást. Összességében azonban a sorrend csak azt dönti el, hogy melyik mellékletet kívánja leválasztani először, végül az összes bejelölt kulcsszót tartalmazó melléklet le lesz választva.

Amanda
·
1 éve
·
0 szereti
·
0 szavazat
·
0 Comments
·
A teljes hozzászólás megtekintése