By fújjon 14. október 2022-án, pénteken
Csatlakozik a következő témákhoz: Kutools az Outlook számára
Válaszok 12
Kedvencek 0
Nézetek 6.5K
Szavazatok 0
Szia,

Beállítottam néhány szabályt bizonyos csatolmányok automatikus leválasztására bizonyos feladóktól, azonban problémáim vannak a feldolgozásukkal.

Néha leválnak, máskor figyelmen kívül hagyják őket?

Számlafeldolgozó szoftverünk számára létfontosságú, hogy ezek a mellékletek megfelelően legyenek leválasztva.

Kérem, adjon tanácsot, mit tehetek annak érdekében, hogy ezeket a szabályokat ne hagyják figyelmen kívül?

Üdvözlettel,
Beriában
Szia,

Kérem, mondja meg, milyen Kutools és Outlook verziót használ? És milyen nyelvet használ a számítógépében?
A szabályok abban a sorrendben működnek, ahogy a szabálylistában szerepelnek. Ezért kérjük, ellenőrizze a szabályok sorrendjét, vagy csatoljon egy képernyőképet az Ön által beállított szabályokról.

Amanda
·
1 éve
·
0 szereti
·
0 szavazat
·
0 Comments
·
Hi Amanda,

verziók:
Microsoft® Outlook® Microsoft 365 MSO-hoz (2209-es verzió, Build 16.0.15629.20196) 32 bites
Kutools for Outlook 16.00

A képernyőképen látható példa arra, hogy a szabályok nem megfelelően érvényesek.

Ma reggel érkeztek e-mailek, az egyik e-mail mellékleteit leválasztották, a másikról nem – mindkét e-mailre ugyanazok a szabályok vonatkoznak.

Csak úgy érzem, hogy egy kicsit eltaláltak vagy hiányoznak, amikor arról van szó, hogy a szabályok működnek-e vagy sem, és nem látom a mintát, hogy miért nem válnak le.

Üdvözlettel,

B
·
1 éve
·
0 szereti
·
0 szavazat
·
0 Comments
·
Szia,

Köszönöm a tájékoztatást. Ezt már továbbítottam fejlesztőcsapatunknak.
Ha meglesz a megoldás, elküldöm neked. Kérjük, várjon türelmesen.

Amanda
·
1 éve
·
0 szereti
·
0 szavazat
·
0 Comments
·
Hi Amanda,

Bármilyen lehetőségem van frissítést kapni ezzel kapcsolatban, mivel még mindig tapasztalom ezt a problémát.

Üdvözlettel,

B
·
1 éve
·
0 szereti
·
0 szavazat
·
0 Comments
·
Hi Amanda,

Továbbá, van-e mód arra, hogy a Kutools automatikus leválasztási szabályaimat exportálhassam/importálhassam anélkül, hogy újra be kellene írniuk őket egy másik számítógépen?

Üdvözlettel,

B
·
1 éve
·
0 szereti
·
0 szavazat
·
0 Comments
·
Szia Blowe!

Kérjük, próbálja ki az alábbi béta verziót: https://download.extendoffice.com/downloads/Kutools-for-Outlook/Beta/OutlookKutoolsSetup.exe

Ha bármi probléma van, kérem szóljon.

A Kutools Auto-Detach szabályainak exportálásáról/importálásáról - Sajnáljuk, hogy nem tudja megtenni. Megfontoljuk a funkció hozzáadását a jövőbeli verziókhoz, ha több kérés érkezik az exportálási/importálási szabályokra.

Amanda
·
1 éve
·
0 szereti
·
0 szavazat
·
0 Comments
·
Köszönöm Amanda,

Az elmúlt héten ezt használtam, és úgy tűnik, javulás tapasztalható. Azok az e-mailek, amelyeket most nem választanak le, már nem véletlenszerűek!

Megpróbáltam megnézni a termékoldalakat, de úgy tűnik, nem találtam választ, de azt hiszem, a probléma most az, hogy bizonyos szabályokhoz csak a From @domain.com címet vettem fel – megadhatunk-e részleges e-mail címeket itt vagy teljes e-mailnek kell lennie?

Üdvözlettel,
B
·
1 éve
·
0 szereti
·
0 szavazat
·
0 Comments
·
Szia B,

A Kutools for Outlook jelenlegi verziójához teljes e-mail címet kell használnia a szabály érvényesítéséhez.

A visszajelzést pedig továbbítottam fejlesztőcsapatunknak. Meglátjuk, hogy szükség van-e részleges e-mail címekre a szabályokba a jövőbeni verziókban.
Köszönjük visszajelzését.

Amanda
·
1 éve
·
0 szereti
·
0 szavazat
·
0 Comments
·
Hi Amanda,

Továbbra is tapasztalható az a probléma, hogy bizonyos e-mailek mellékletei nincsenek leválasztva, de más e-mailek esetében, amelyekre ugyanazok a feltételek vonatkoznak, igen.

Van valami hír erről?

Üdvözlettel,
B
·
1 éve
·
0 szereti
·
0 szavazat
·
0 Comments
·
Szia B,

Az egyik fejlesztőnk szerint meg tudná várni 10 másodpercet az Outlook megnyitása után minden művelet nélkül (nincs kattintás, nincs görgetés, csak hagyja ott)?

És nézd meg, hogy ez működik-e.

Amanda
·
1 éve
·
0 szereti
·
0 szavazat
·
0 Comments
·
Kicsit megdöbbentett ez a válasz.

Az a tény, hogy a szabályokat nem alkalmazzák, véletlenszerűen történik, két e-mail azonos feltételekkel, az egyik leválik, a másik nem. Nem mindig ugyanazok a szabályok érvényesek a különböző szabályokra is.

Nem igazán tudom, hogy az induláskor 10 másodperc várakozás mit érhet el.
·
1 éve
·
0 szereti
·
0 szavazat
·
0 Comments
·
Szia B,

Ennek az az oka, hogy a Kutools körülbelül 10 másodpercen belül átvizsgálja üzeneteit startup vagy új üzenet érkezésekor. A vizsgálat azonban megszakad, ha az Outlookban olyan műveleteket hajtanak végre, amelyek az üzenetek egyes mellékleteinek hibás leválasztását eredményezik.

Ez az oka annak, hogy azt javaslom, hogy próbáljon meg körülbelül 10 másodpercet várni az indításkor, vagy amikor új üzenet érkezik. Remélhetőleg ez segít megérteni.

És most dolgozunk a funkción, hogy a Kutools sokkal gyorsabban tudja beolvasni az üzeneteket. Minden tőlünk telhetőt megteszünk, hogy kiadjuk ennek a funkciónak a frissített verzióját, amikor elindítjuk a Kutools következő verzióját.

Ha bármilyen kérdése van, ne habozzon feltenni.

Amanda
·
1 éve
·
0 szereti
·
0 szavazat
·
0 Comments
·
A teljes hozzászólás megtekintése