By csbrub 28. november 2022-án, hétfőn
Csatlakozik a következő témákhoz: Kutools az Outlook számára
Válaszok 8
Kedvencek 0
Nézetek 8K
Szavazatok 0
A KuTools for Outlook használatával módot keresek az összes Outlook e-mailben való keresésre az Outlook összes mappájában és almappájában. Azt találtam, hogy egyszerre csak egy mappában tudok keresni. Van mód arra, hogy megtegyem, amit tennem kell? Kösz.
Szia,

Igen. A Speciális keresés a Kutools lap Keresés csoportjában található.
A Részletes keresés panelen választhat Minden Outlook elem a keresési körhöz.
all-items.png


Ha további kérdései vannak, forduljon hozzám bizalommal.

Amanda
·
1 éve
·
0 szereti
·
0 szavazat
·
0 Comments
·
Köszönöm Amanda, de kipróbáltam az Ön által javasolt Speciális keresés funkciót, és nem talál olyan dolgokat, amelyeket meg kell találnom. A fiókomban van a fő Outlook-postafiókom tipikus mappákkal (Inbox, Deleted, Sent stb.), valamint két megosztott postafiókhoz is hozzáférek. Mindegyik megosztott postafióknak van mappája és almappája. Próbaként közvetlenül kerestem egy ismert e-mailt, amelynek pontos feladó címe megegyezik a megosztott postaláda egyik almappájában. A Részletes keresés nem találja meg, hacsak nincs kiválasztva az e-mail pontos almappája. Ez ugyanaz, mint az eredménytelen MS Outlook keresés.

Remélem, hogy ez a magyarázat segít, mivel tényleg egyetlen kereséssel kell keresnem az összes postafiókban, valamint a hozzájuk tartozó mappákban és almappákban. Vállalatunk IT-menedzsere vagyok, és jelenleg értékeljük az Ön KUTools-ját a vállalati szintű telepítéshez. Jelenleg a KUTools példás felülettel és könnyű kezelhetőséggel rendelkezik, de ez egy show stopper.

Valami javaslat?
Köszönöm, Cliff
·
1 éve
·
0 szereti
·
0 szavazat
·
0 Comments
·
Szia Cliff,

Kérjük, lépjen a Beállítások elemre, és ellenőrizze, hogy bejelölte-e az alábbi lehetőséget.
check-option.png


Ha nem, jelölje be a lehetőséget, és próbálja meg még egyszer a Részletes keresést. 😊

Amanda
·
1 éve
·
0 szereti
·
0 szavazat
·
0 Comments
·
Igen, ez a négyzet be van jelölve, és a lehetőségeim megegyeznek a képével. Ennek ellenére itt van egy leírás arról, hogy mit próbáltam (sokszor) keresni e-mailek és keresési paraméterek után, valamint ezeknek a kísérleteknek az eredményeit. Mellékeltem néhány képernyőképet, így láthatja a keresési lehetőségeimet és a speciális keresési párbeszédpanelt.

1) Megerősítettem, hogy a megfelelő keresési beállításokkal rendelkezem (Igen)
2) Elvégezte a keresési index teljes újraépítését (igen)
3) Pontos e-mail egyezéseket keresett az „Összes Outlook-elem”, „Feladó” (vagy) „Tárgy” és „Bármikor fogadott” használatával.
4) A keresés eredménye a következő (és ez mindig ugyanaz az eredmény)
a) A SZEMÉLYES mappáim bármelyikében található e-mail-címek mindig megtalálhatók (siker)
b) A MEGOSZTOTT POSTÁLDA mappákban található e-mail üzenetek soha nem találhatók (hiba)

Nagyon kell a 4b) ahhoz, hogy sikeres legyek, de kifogytam az ötletekből. Bármilyen további javaslat jó lenne, különben más keresési megoldást kell találnom. Nagyszerű a támogatása, és remélem, meg tudjuk oldani a problémát. Mindenesetre köszönöm a segítséget.

--Szikla
·
1 éve
·
0 szereti
·
0 szavazat
·
0 Comments
·
Amanda,

Azt hiszem, megtaláltam a keresési sikertelenség okát, és más megközelítéssel próbálkozom. Elég sok kutatás után azt tapasztaltam, hogy ahhoz, hogy az Outlook mindenben keressen, beleértve a megosztott postafiókokat is, ezt meg kell tennie.

Használnia kell az Outlook "Fiók hozzáadása" gombját, meg kell adnia a megosztott postafiók címét, és nem kell jelszót megadnia. Ezután, amikor a rendszer kéri, használja annak a személynek az UPN-jét/jelszavát, aki teljes hozzáférési engedéllyel rendelkezik a megosztott MB-hoz. Ez ezután hozzáadja a megosztott MB-t további Outlook-fiókként, és miután kész, lehetővé teszi az összes keresési beállítás használatát az összes postafiókban.

Hitelesítési adatokat kértem a megosztott MB-inkhez, hogy kipróbálhassam. Ha ez működik, remélhetőleg megoldja a problémát. Amint megtudom az eredményeket, válaszolok, de az olvasottak alapján ennek működnie kell.

--Szikla
·
1 éve
·
0 szereti
·
0 szavazat
·
0 Comments
·
Szia Cliff, hogy sikerült a megközelítés?
·
1 éve
·
0 szereti
·
0 szavazat
·
0 Comments
·
Nos, eltartott néhány napig, hogy ezt valóban teszteljük, de sajnos nálunk nem működik. Mint kiderült, a megosztott postafiókjaink nem rendelkeznek felhasználói fiókokkal, ezért nem kell megadni a hitelesítő adatokat. Mivel nem kell megadni a hitelesítési adatokat, nem állíthatunk be külön fiókot az Outlookban a megosztott MB-k számára, ami viszont lehetővé tenné az Outlook számára a mappák indexelését, és az összes postaláda „globális keresésébe” történő felvételét.

Az egyetlen módja annak, hogy megosztott MB-n keressen e-maileket a KUTools segítségével, ha kiválasztja azt a megosztott MB mappát, amelyben a keresett e-mail található, kiválasztja az "Aktuális mappa" keresési opciót, majd keres. Ez nem fog működni nekünk, mivel sok mappánk van, és nem tudjuk, hogy melyik mappá(k)ban lesznek az e-mailek.

Ha a jövőben további javaslatai vagy módosításai vannak, amelyek lehetővé teszik a megosztott MB-k keresését, kérjük, értesítsen. Tovább kell lépnem, és más megoldást kell választanom. --Szikla
·
1 éve
·
0 szereti
·
0 szavazat
·
0 Comments
·
Kár volt... kerestük a megoldást, de nincs jó módszer a keresés elvégzésére.
Amint megvan a megoldás, megosztjuk veled, és természetesen beépítjük a Kutoolsba.

Ha megtalálja a módját a jövőben, kérjük, ossza meg velünk

Amanda
·
1 éve
·
0 szereti
·
0 szavazat
·
0 Comments
·
A teljes hozzászólás megtekintése