By TonyHardin 17. március 2023-én, pénteken
Csatlakozik a következő témákhoz: Kutools az Outlook számára
Válaszok 1
Kedvencek 0
Nézetek 4.3K
Szavazatok 0
Keresem a módját, hogyan adhatok kattintható jelölőnégyzeteket az Outlook e-mail üzeneteihez. Több jelölőnégyzetre van szükségem, nem felmérésre. Szeretnék sablonokat vagy "táblázatokat" létrehozni, amelyekbe információkat másolhatok és beilleszthetek egy kimenő üzenetbe, és a címzett be tudja jelölni a jelölőnégyzeteket a válasz e-mailjében, hogy lássam a választási lehetőségeit számos problémával vagy kérdéssel kapcsolatban. . Több dolgot is kipróbáltam Wordből való beillesztéssel, de semmi sem működik a válaszhoz.

A bővítménye lehetővé teszi, hogy ezt megtegyem?
A válaszokat nekem visszaküldő címzettnek is szüksége van a bővítményre?

Köszönöm,

Tony
Szia,

Igen, a Kutools for Outlook Kutools panelje lehetővé teszi a jelölőnégyzetek gyors és egyszerű beszúrását.

A Kutools for Outlook letöltése után, amikor új üzenetet hoz létre, a Kutools ablaktábla megjelenik az Üzenet ablak jobb oldalán, az alábbiak szerint. (Ha nem látja, kattintson Üvegtábla a Üzenet fül.)

1. A Auto szöveg fül, 2. válassza ki Jelölje be a négyzetet, majd 3. kattintson a gombra Jelölőnégyzet1 jelölőnégyzet beszúrásához.
kutools pane.png


Miután a címzettek megkapták az üzenetet, bejelölhetik a válasz e-mailjeik négyzeteit, és elküldhetik Önnek. És nincs szükségük a bővítményre az üzenet megválaszolásához.

Ha bármilyen kérdése van, ne habozzon feltenni.

Amanda
·
1 éve
·
0 szereti
·
0 szavazat
·
0 Comments
·
A teljes hozzászólás megtekintése