By Mattaton 09. január 2019-án, szerdán
Csatlakozik a következő témákhoz: Kutools az Outlook számára
Válaszok 11
Kedvencek 0
Nézetek 4.7K
Szavazatok 0
Észrevettük az Outlook lelassulását a Kutools telepítése óta. Ha rákattint egy e-mailre, hogy megjelenítse azt az olvasópanelen, 20 másodpercbe telhet annak megjelenítése, és az Outlook ablaka üres lesz, amíg be nem fejezi az e-mail betöltését. Most távolítottam el a Kutoolst, és azonnal megjeleníti az e-maileket.

Van valami ötleted, hogy mit tehetünk ennek javítására?

Köszönjük!
Matt
Helló,
Köszönjük, hogy felvette velünk a kapcsolatot.
Van más bővítménye az Outlook bővítménykezelőjében?
Kérjük, próbálja meg letiltani a többi Outlook-bővítményt.
Előre is köszönöm.
·
5 éve
·
0 szereti
·
0 szavazat
·
0 Comments
·
Vannak további bővítményeink is, például az Exchange és az Acrobat PDFMaker, amelyekre szükségünk van. Megpróbálok mindent letiltani, kivéve az Exchange-bővítményt, és megnézem, mi történik.
·
5 éve
·
0 szereti
·
0 szavazat
·
0 Comments
·
nekem is hasonló problémám van.

letiltotta az összes többi bővítményt, de az outlook még mindig lemarad a kutools 10-től.

ha letiltom a kutoolst, akkor minden rendben és gyorsan megy.
·
5 éve
·
0 szereti
·
0 szavazat
·
0 Comments
·
én is így tettem. Minden bővítmény le van tiltva, jól működik. Kutools engedélyezve, sloooooww.
·
5 éve
·
0 szereti
·
0 szavazat
·
0 Comments
·
Helló,
Hamarosan megpróbáljuk továbbfejleszteni a következő verziókban.
·
5 éve
·
0 szereti
·
0 szavazat
·
0 Comments
·
Ugyanazt a problémát kaptam, mint fent. Azonban valahogy sikerül megszereznem ezt a weboldalt http://www.aolhelp247.com/blog/how-to-delete-aol-email-hacked-account/ a technikai segítségért.
·
4 éve
·
0 szereti
·
0 szavazat
·
0 Comments
·
Észrevettük az Outlook lelassulását a Kutools telepítése óta. Ha rákattint egy e-mailre, hogy megjelenítse azt az olvasópanelen, 20 másodpercbe telhet annak megjelenítése, és az Outlook ablaka üres lesz, amíg be nem fejezi az e-mail betöltését. Most távolítottam el a Kutoolst, és azonnal megjeleníti az e-maileket.

Van valami ötleted, hogy mit tehetünk ennek javítására?

Köszönjük!
Matt


Ugyanaz a problémám, mint Matt. Vannak javaslatok ennek javítására? A próbaverziót futtatom, mert ki akartam próbálni a Kutools for Outlook programot vásárlás előtt. Imádom a Kutools for Excelt, de ez azonnali fejfájást okoz. Az összes többi kiegészítőt letiltottam, és a telepítés óta nagyjából minden lépésnél megjelenik a halál kék köre. Az Outlook 2016-ot futtatom. Bármilyen tippet/trükköt vagy útmutatást nagyra értékelnénk. Köszönöm!
·
4 éve
·
0 szereti
·
0 szavazat
·
0 Comments
·
Ugyanaz a problémám, mint Matt. Vannak javaslatok ennek javítására? A próbaverziót futtatom, mert ki akartam próbálni a Kutools for Outlook programot vásárlás előtt. Imádom a Kutools for Excelt, de ez azonnali fejfájást okoz. Az összes többi kiegészítőt letiltottam, és a telepítés óta nagyjából minden lépésnél megjelenik a halál kék köre. Az Outlook 2016-ot futtatom. Bármilyen tippet/trükköt vagy útmutatást nagyra értékelnénk. Köszönöm!

Sok szerencsét. Lemondtunk róla, és fizettünk érte. Nem tudom, hogy valaki hogy használja. Nyilvánvalóan ez nem egy pár emberre korlátozódó hiba.
·
4 éve
·
0 szereti
·
0 szavazat
·
0 Comments
·
Helló,
Elnézést a kellemetlenségért.
Ha megvásárolta a szoftvert, és 60 napon belül felveheti velünk a kapcsolatot a visszatérítésért.
Kérjük, vegye fel velünk a kapcsolatot rendelési adataival.
Bocsánat.
·
4 éve
·
0 szereti
·
0 szavazat
·
0 Comments
·
Helló,
Elnézést a kellemetlenségért.
Ha megvásárolta a szoftvert, és 60 napon belül felveheti velünk a kapcsolatot a visszatérítésért.
Kérjük, vegye fel velünk a kapcsolatot rendelési adataival.
Bocsánat.

Több mint 60 nap telt el. 8 hónapja tettem közzé ezt a topikot. És ez szomorú válasz. Tehát tudja, hogy lassú, és visszatérítést ajánl fel ahelyett, hogy kijavítaná?
·
4 éve
·
0 szereti
·
0 szavazat
·
0 Comments
·
Sorry, you should contact us via email (sales@extendoffice.hu).
Kérjük, e-mailben vegye fel velünk a kapcsolatot rendelési adataival, és mi visszatérítjük Önnek. Kérlek, ne törődj vele.
·
4 éve
·
0 szereti
·
0 szavazat
·
0 Comments
·
A teljes hozzászólás megtekintése