By sm@theglitch.nl 04. június 2020-én, csütörtökön
Csatlakozik a következő témákhoz: Kutools az Outlook számára
Válaszok 0
Kedvencek 0
Nézetek 2.1K
Szavazatok 0
Szia,
Ezt a Kutools for Outlook bővítményt tesztelem egy nagyon nagy (70 GB méretű) postafiók megtisztítására. Sok csatolt .pdf fájl van hozzá. Ezek törlése nem lehetséges, így a leválasztásuk és a hiperhivatkozásokkal való helyettesítésük nagyszerű megoldás.

Ugyanabban az Outlook-ban egy tesztpostafiókban minden tökéletesen működött. Kiválasztottam néhány levelet, leválasztottam a fájlokat, és létrejött néhány hiperhivatkozás, amelyet hozzáadtam a levelekhez.
A megtisztítandó postafiókkal azonban a fájlok leválasztásra kerülnek, de nem jelennek meg hiperhivatkozások. Már próbáltam a "linkek javítása" gombot, de ez nem működött.

Természetesen nem válogattam ki az összes levelet egyszerre, havonta dolgozom - a kiválasztás kb. 40-50 levél egyszerre. A leválasztási folyamat után egy kis doboz jelenik meg, amely azt mondja, hogy "0 fájlt leválasztottak". De látom őket a mentett mappában.

Az Outlook futtatása az Office 365 Familiy-n keresztül – nem a tárhelyszolgáltatással rendelkező üzleti verzió. A legújabb verzió, tegnap frissítettem ezt a kilátást, közvetlenül a Kutools telepítése előtt.
A teljes hozzászólás megtekintése