By Connoralewis 24. augusztus 2020-én, hétfőn
Csatlakozik a következő témákhoz: Kutools az Outlook számára
Válaszok 2
Kedvencek 0
Nézetek 6K
Szavazatok 0
Jó reggelt,

Az elmúlt néhány hónapban Kutools-t használtam, és nemrég frissítettem prémiumra. Főleg a Tömeges válasz eszközt használjuk, amely eddig nagyszerű volt.

Ha a tömeges válasz gomb fölé viszi az egeret, vagy rákattint, általában egy legördülő menü jelenik meg az összes mentett válaszsablonnal. Azonban valamiért most nem mutat semmit, ezért egyáltalán nem engedi használni ezt a funkciót.

Kérem, szóljon, ha van erre egy egyszerű megoldás? Sürgősen meg kell oldanom ezt a problémát, ezért kérem, mielőbb vissza tudjon fordulni hozzám.

Tájékoztatásul, megpróbáltam eltávolítani és újratelepíteni a szoftvert, újraindítani az Outlook programot, valamint újraindítani a számítógépemet. Sajnos semmi sem működött.

Nagyon köszönöm,
Helló,
Kérjük, győződjön meg arról, hogy a sablonnevekben nincsenek speciális karakterek. Az "&" okozza ezt a problémát. A következő verzióban megpróbáljuk kijavítani.
·
3 éve
·
0 szereti
·
0 szavazat
·
0 Comments
·
Köszönöm, hogy visszatértél hozzám.
Mivel nem engedi megtekinteni a legördülő menüt az összes sablonommal, nincs lehetőségem megtekinteni vagy szerkeszteni egyiket sem. Van más mód, hogy ezeket szerkeszthessem? Ezután megnézem, hogy vannak-e speciális karakterek, és eltávolítom őket.
Nagyon köszönöm.
·
3 éve
·
0 szereti
·
0 szavazat
·
0 Comments
·
A teljes hozzászólás megtekintése