By scottfarris@scottfarris.com 12. szeptember 2023-én, kedden
Csatlakozik a következő témákhoz: Kutools az Outlook számára
Válaszok 1
Kedvencek 0
Nézetek 4.1K
Szavazatok 0
Nemrég kezdtem el használni a dátumot és az időt az e-mailem törzsének tetején való beillesztésének lehetőségét. Ez akkor hasznos, ha dokumentálnom kell egy problémát, és idővonalat kell kidolgoznom. Két apró probléma van:

Amikor a Kutools beszúrja a dátumot, kemény visszatérés van felette. Nem nagy dolog, de amikor a gyors lépéseimet használom, a válaszomhoz az előre megírt üzenetemet a dátum fölé helyezi. Lásd alább.

Ezt a kérést a hiányzó PO miatt elutasították. Kérjük, küldje el újra a PO számmal.
11. szeptember 2023-én, hétfőn, 4:33:54-kor Scott Farris írta:

A második probléma az, hogy a dátumformátum nem teszi lehetővé, hogy a dátum és az idő közé „at” kerüljön, ami nyelvtanilag helytelenné teszi. Azt kellene mondanom,

11. szeptember 2023-én, hétfőn, 4:33:54-kor Scott Farris írta:

Tudom, hogy ezek elég apró problémák, de egy kicsit OCD-s vagyok, és ez zavar.

Köszönöm
Scott Farris
Szia,

Köszönjük a visszajelzést. Javaslatait továbbítottam fejlesztőcsapatunknak, hogy megfontolják a jövőbeli verziókban.

Nagyra értékeljük, hogy odafigyel a részletekre, és komolyan vesszük javaslatait. Az Ön véleménye segít abban, hogy továbbfejleszthessük termékünket, és jobb élményt biztosítsunk minden felhasználónk számára.

Ha további javaslatai vannak, vagy bármilyen más problémába ütközik, kérjük, ne habozzon jelezni nekünk. Azért vagyunk itt, hogy segítsünk Önnek.

Amanda
·
8 hónap
·
0 szereti
·
0 szavazat
·
0 Comments
·
A teljes hozzászólás megtekintése