By ehrlem@gmail.com 05. október 2023-én, csütörtökön
Csatlakozik a következő témákhoz: Kutools az Outlook számára
Válaszok 0
Kedvencek 0
Nézetek 1.4K
Szavazatok 0
Helló ExtendOffice,

Elegem van és elegem van ebből! Egy órája kínzom magam a Kutools Outlook programmal.
!!! Dolgoznom kell, és nincs időm a rosszul programozott telepítési rutinokkal bajlódni!!!!
Az összes terméküket, amit vásároltam. A teljesítményt az esetek 5%-ában használom. Nem számít, én a legjobbat akarom, és fizetek érte. Szükségem van az Enterprise-ra? Soha, de a teljesség kedvéért veszek Enterprise-t.
Tegnap frissítettem a Kutools Excel 28-ról 29-re anélkül, hogy először eltávolítottam volna a 28-as verziót. Semmi gond, maradt a regisztráció.
Aztán ugyanezt tettem a Kutools Outlook programmal. 16-tól 17-ig.
Rossz a licenckód vagy a felhasználónév. Micsoda ostobaság!
Aztán arra gondoltam, hogy ez az agyatlan, hosszú regisztrációs kulcs miatt lehet, PDF formátumú burkolással.
Aztán ezt sima szöveges formátumba tettem, eltávolítottam minden törést.
Semmi sem segített!
Ezután eltávolítottam az Outlookot a Revo-Uninstaller Kutools segítségével, eltávolítottam az összes maradékot.
Természetesen mostanra az általam elvégzett beállítások is eltűntek. Én is nagyon köszönöm!
Ezután a Kutools Outlook újra telepítve lett. Megkímélhettem volna magam a bajtól!
Pontosan ugyanaz a játék, rossz név vagy kulcs.
Nem számít, milyen erős a szoftverük, telepítési rutinjuk a föld alatt zajlik!
Érdemes elgondolkodni azon, hogy megéri-e olyan regisztrációs kulcsot használni, amivel a saját szoftverük nem birkózik meg.
Hova megyünk innen?!

Ezt tegnap írtam, mi 04.10.2023. 22:08
Egyelőre nincs válasz, nincs jegy!
A teljes hozzászólás megtekintése