By alllosse 17. március 2024-án, vasárnap
Csatlakozik a következő témákhoz: Kutools az Excel számára
Válaszok 1
Kedvencek 0
Nézetek 1.5K
Szavazatok 0
Szia.

Második vásárlásomat 1. február 2022-én végeztem.
Újabb két év telt el, de úgy tűnik, még mindig nem rendelkezik azokkal a nagy tulajdonságokkal, mint amilyennek gondolom, így még nem vásároltam újat.
Frissíthetek a 29.10 februárja előtti utolsó 2024-es frissítésre?
Ha a 29.10. oldalon található letöltési hivatkozásra kattint, a 30.00 letöltési oldalra kerül.
29.10-et szeretnék fizetős felhasználói jogosultságokkal használni, ha lehetséges.

Köszönöm
Szia,

Köszönjük, hogy megkereste. Kérdésével kapcsolatban vegye figyelembe, hogy a 2 éves ingyenes frissítési támogatással jogosult a 31. január 2024. előtt kiadott verziókra frissíteni. A Kutools for Excel 29.10 azonban 26. február 2024-án jelent meg, ami azt jelenti, hogy csak frissíteni tudja 29.00 vagy korábbi verziókra.

Megértjük, hogy vágyik a legújabb funkciókra, és erősen javasoljuk, hogy fontolja meg licence megújítását. A 30.0-s verzió bemutatja a hatékony mesterséges intelligencia funkciót - Kutools AI Aide, ami jelentősen növelheti termelékenységét és munkafolyamat-hatékonyságát.

Még egyszer köszönjük támogatását, és ha további kérdése vagy aggálya van, forduljon bizalommal hozzá.

Amanda
·
1 hónapja
·
0 szereti
·
0 szavazat
·
0 Comments
·
A teljes hozzászólás megtekintése